AK Parti Ardeşen İl Genel ve Belediye Meclis üyelerini açıkladı AK Parti Ardeşen İl Genel ve Belediye Meclis üyelerini açıkladı

Kurulduğu gün itibariyle Ardeşen'de toplum bilincinin oluşması, sosyo-kültürel etkinliklerin çoğalması, yardımlaşma ve dayanışmanın örneği ile birlikte ilçenin tanıtımı açısından yaptığı çalışmalarla var olan Ardeşen Kent Konseyi Derneği yeni yılla birlikte yoluna daha güzel çalışmalarla devam etmeyi hedefliyor.

Bu hedef doğrultusunda hayırsever işadamları da derneğin çalışmalarına kayıtsız kalmayarak desteklerini esirgemiyor.

Bu destekçilerin başında gelen İşadamı Bülent Eskiçırak Ardeşen Kent Konseyi Derneği Başkanı Sevilay Yanılmaz ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

Ziyarette Eskiçırak'a desteklerinden dolayı teşekkür ederek plaket takdim eden dernek başkanı Sevilay Yanılmaz "Bülent Bey bizim için çok değerli. Bu değer; verdiği maddi destekten ziyade her daim fikir, gönül ve manevi birlikteliğini bizimle paylaşmasından geliyor. Dernek yönetimimiz ile birlikte bizleri kabul eden ve her daim varlığını bizlere hissettiren Bülent Bey'e şahsım, derneğim ve ilçem adına teşekkür ediyorum." Dedi.

Muhabir: Mustafa Özyanık