Devam eden bu eğitim öğretim yılı içerisinde 3807 kursiyere eğitim veren Ardeşen Halk Eğitimi Merkezi, Köy, Mahalle, Kamu kurumları ve Merkez binasında toplamda 101 kurs ile yoluna devam ediyor.Ardeşen Halk Eğitimi Merkezi Müdürü R. Hakan Bozkan yaptığı açıklamada; Usta öğretici ve kursiyerlerle tam bir uyum ve ahenk ile hareket ettiklerini ifade ederek; Halk Eğitim Merkezimiz bünyesinde açılan kurslarımız, merkez binamızın yanı sıra yaygın eğitim açısından önem arzeden işbirliği kapsamında; kamu kurumları başta olmak üzere İlçemize bağlı köy ve mahallelerimizde de talep edilen kurslarımızı açtık, açmaya da devam etmekteyiz İfadelerinde bulundu.

Ardeşen Halk Eğitimi Merkezi Müdürü R. Hakan Bozkan yaptığı açıklamada; Usta öğretici ve kursiyerlerle tam bir uyum ve ahenk ile hareket ettiklerini ifade ederek; Halk Eğitim Merkezimiz bünyesinde açılan kurslarımız, merkez binamızın yanı sıra yaygın eğitim açısından önem arzeden işbirliği kapsamında; kamu kurumları başta olmak üzere İlçemize bağlı köy ve mahallelerimizde de talep edilen kurslarımızı açtık, açmaya da devam etmekteyiz İfadelerinde bulundu.

Bu denli maharetli kursların içinde kapılarını medyaya açan Pastacılık kursuna misafir oluyoruz.

Pastacılık kursu usta öğreticisi Süheyla Berberoğlu, kurs ile ilgili öğrencilerin öğrenmeye hevesli olduğunun altını çizerken pastacılık ve aşçılık kursuna devam eden kursiyerlerin günün birinde kendi işini yapacak standartlara gelebileceğini ifade etti.
Haber: Murat UÇKAN

Editör: Neco Yarıcı