Ardeşen Belediyesi tarafından ilki 2019 yılında verilen ve sonrasında dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ve beraberinde alınan pandemi tedbirleri dolaysıyla iki yıldır Ardeşen’de yapılamayan halk İftarı bu yıl yapılacak.

Yaşıyan Ardeşende Gazetecileri Ziyaret Etti Yaşıyan Ardeşende Gazetecileri Ziyaret Etti

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya İlçede gelenek galini almasını çok arzuladığım bir İftar buluşması için 2019 yılında Belediyemizin başını çektiği Ardeşen İftarda Buluşuyor sloganıyla halk buluşmasını pandemi dolayısıyla iki yıl ara vermek zorunda kaldıklarının altını çizerek sözlerine şöyle devam etti; Biz büyük bir aileyiz. Ardeşende kamu, STK ve halk hep birlikte İftar açmak için iki yıl bekledik. Bu yıl Belediyemiz öncülüğünde İlçe Kaymakamlığımız, Tunca Belediyemiz, Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odamız, Ardeşen Esnaf ve Sanatkârlar Odamız, Ardeşen Ziraat Odamız ve 53/11 Tarımsal Kalkınma Kooperatifi TARIMSA’nın ortaklığında Büyük Ardeşen Buluşması için ortak payda da karar aldık.

 

Bereketiyle gelen bu mübarek ramazan gününde şehit aileleri, gazilerimiz, yetimler, engelliler derneğimiz, kamu kurum ve kuruluşlarımızın tüm personeli, emniyet güçlerimiz, STK Temsilcilerimiz, Partilerimiz ve üyeleri, derneklerimiz, oda başkanlarımız ve üyeleri, öğretmenlerimiz, muhtarlarımız, esnaf ve halkımız olmakla birlikte kısacası garip guraba, yetim fukara her kesimin katılacağı 2000 kişiyi 23 Nisan 2022 Cumartesi günü Belediyemiz çok amaçlı salon içi ve giriş güzergâhındaki açık alanda bir iftar yemeği düzenleyeceğiz. Buradan bir kez daha söylemek istiyorum bu “Büyük İftar Buluşmamıza Tüm Hemşehrilerimiz Davetlidir.” Diye konuştu.

Editör: Medya Laz