Asrın felaketinde, Deprem bölgesinde “Rize-Ardeşen Belediyesi Çalışanları Bağışıdır” adı altında kurulacak olan yaşam alanı için çalışmalar başladı.

 

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya ve Beraberinde Başkan Yardımcısı Y. Kenan Hatipoğlu ilk etapta 70 adet yapılacak olan Deprem Yardım Çadırlarıyla ilgili Belediye Kademe tesislerinde ve çadırın dış kaplaması için kullanılacak malzemenin alınacağı yerlerde incelemelerde bulundu.

Belediye olarak tüm çalışanlarıyla tek yürek olma kapsamında üzerinde “Rize-Ardeşen Belediyesi Çalışanları Bağışıdır” yazacak olan çadırların yapımına başlandığını dile getiren Başkan Kahya bu çadırların içinde yaşam alanı oluşturulacağını, sobası ve yakacağı odununa kadar her şeyi düşündüklerini dile getirerek, Astın felaketinde zarar gören depremzedelere bu desteği ivedilikle verme adına çalışma başlattık. Dedi.

Ardeşen yardım konusunda her daim üzerine düşeni yapmıştır diyen Başkan Kahya; Belediye olarak gerek idari kadro, gerek memurlarımız ve gerekse de tüm çalışanlarımız bu hayır işi için tek yürek olarak ilk etapta 70 deprem çadırı hazırlanmakta. Diye konuştu.


Örnektir:


Editör: Medya Laz