Ardeşen Belediye Başkan Adayları İstanbul Ardeşenliler Derneğinde Hepsi Bir Arada İstanbuldaki Ardeşenliler ile buluşacak.

İstanbul Ardeşenliler Derneği Tarafından Düzenlenen “Başkan Adayları Bir Masada” Programı 25 Şubat Pazar günü saat 13.00 de Halıcıoğlu’ndaki dernek Binasında Gerçekleşecek.

İstanbul Ardeşenliler Derneği Sosyal Medya Hesabından yapılan paylaşımda;  Farklı fikirler ve seslerin söz hakkı olacağı siz hemşehrilerimiz ve tüm vatandaşlarımızın soruları ile “Konuşan Ardeşen” olacağız… Adayların Ardeşen’imiz için projelerini, hayallerini ve programlarını anlatacağı, yan yana oturup medeni şekilde tartışacağımız, sorulan soruların nezaket ile cevaplarını bulacağı bu hoşgörü ve demokrasi şölenine hepinizi bekliyoruz.. ifadeleri kullanıldı.

Bir şunu diyen bir yazı 'SEÇİME DOĞRU ARDESEN BAŞKAN ADAYLARI BİR MASADA ARDESEN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIMIZ İLE İSTANBUL'DA BULUŞUYORUZ Ardeşen Kültür ve Dayanışma Derneği/ Halıcıoğlu 25 Şubat 2024 Pazar Saat: 13.00 ARDESENLILER 1989 3 MULTUR ÛL.R VE DAYANIŞMA DERIE' görseli olabilir

Editör: Medya Laz