28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi 14 Mayıs 2023’te yapılacak. 28. Dönem Milletvekili Seçimi öncesi AK Parti’den Rize Milletvekili Aday Adayı olan Hakan Gültekin, başvurusunun ardından teşkilat ziyaretlerine başlayarak teşkilat mensuplarıyla bir araya geliyor.

Rize merkeze bağlı Muradiye ve Salarha Beldesi ile Ardeşen ilçesine bağlı Tunca Beldesi ve Güneysu ilçesine ziyaretlerde bulunan Rize Milletvekili Aday Adayı Hakan Gültekin, belediye başkanları ve ilçe ve belde teşkilat başkanları ve teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

Ziyaretlerinde Salarha Belde Belediye Başkanı Hasan Kara, Muradiye Belde Belediye Başkanı Musa Süreyya Balcı, AK Parti Güneysu İlçe Başkanı Mehmet Akif Karslı, Salarha Belde Başkanım Volkan Alaç, Muradiye Belde Başkanı Mahmut Sarımehmet ve Tunca Belde Başkanı Ramazan Topçu'dan çalışmaları hakkında bilgi alan Gültekin, gösterdikleri misafirperverlikleri dolayısıyla teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Gültekin, Salarha Belde Belediye Başkanı Hasan Kara’yı milletvekili aday adayları Yasemin Suyabatmaz ve Murat Sadettin Türüt’le birlikte ziyaret ederken, Muradiye Belde Belediye Başkanı Musa Süreyya Balcı’yı ise Suyabatmaz ile birlikte ziyaret etti.

Gültekin, ziyaretlerinde Rize’nin bugüne kadar rekor oylarla Reis’ine sahip çıktığını 14 Mayıs'ta da rekor bir oy ile Reis'ine sahip çıkacağını kaydetti.

ak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-temayul-yoklamasi-oncesi-teskilat-ziyaretlerine-basladi-15.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-temayul-yoklamasi-oncesi-teskilat-ziyaretlerine-basladi-13.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-temayul-yoklamasi-oncesi-teskilat-ziyaretlerine-basladi-7.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-temayul-yoklamasi-oncesi-teskilat-ziyaretlerine-basladi-10.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-temayul-yoklamasi-oncesi-teskilat-ziyaretlerine-basladi-8.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-temayul-yoklamasi-oncesi-teskilat-ziyaretlerine-basladi-11.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-temayul-yoklamasi-oncesi-teskilat-ziyaretlerine-basladi-2.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-temayul-yoklamasi-oncesi-teskilat-ziyaretlerine-basladi-4.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-temayul-yoklamasi-oncesi-teskilat-ziyaretlerine-basladi-6.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-temayul-yoklamasi-oncesi-teskilat-ziyaretlerine-basladi-5.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-temayul-yoklamasi-oncesi-teskilat-ziyaretlerine-basladi-3.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-temayul-yoklamasi-oncesi-teskilat-ziyaretlerine-basladi-1.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-temayul-yoklamasi-oncesi-teskilat-ziyaretlerine-basladi-9.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-temayul-yoklamasi-oncesi-teskilat-ziyaretlerine-basladi-14.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-temayul-yoklamasi-oncesi-teskilat-ziyaretlerine-basladi-12.jpg

Editör: Medya Laz