AK Parti Genel Başkanvekili Prof.Dr.Numan Kurtulmuş, bir dizi programa katılmak üzere Bursa’ya geliyor.BURSA (İGFA) - AK Parti Genel Başkanvekili Prof.Dr. Numan Kurtulmuş, Bursa’ya geliyor.

AK Parti Bursa İl Başkanlığı, Bursa Büyükşehir ve Osmangazi belediyeleri tarafından düzenlenen organizasyonlarla bir dizi program gerçekleştirecek olan Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, AK Parti Bursa İl Başkanlığı’nda gerçekleştirecek programla küçük Bab-ı Ali olarak anılan Bursamızın köşe yazarları ve basın mensupları ile biraraya gelecek.

Prof.Dr. Kurtulmuş, daha sonra gerçekleştireceği Tarihi Hanlar Bölgesi, Osmangazi, Orhangazi ve Üftade Hazretleri ziyaretlerinin ardından AK Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan 53. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katılacak.

Programın ardından Osmangazi Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Bakım, Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi’nin (BAREM) açılışını gerçekleştirecek olan Prof.Dr.Kurtulmuş, ardından Bursa Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret edecek ve akşam saatlerinde Bursa Merinos AKKM’de gerçekleştirilecek olan programla Bursamızdaki sivil toplum kuruluşları ve hemşehri dernekleri ile biraraya gelecek.

Kaynak: igf