Edinilen bilgilere göre olay, öğle saatlerinde Şişli'deki bir AVM'de yaşandı.

Arkadaşları ile buluşmak için AVM'ye giden 15 yaşındaki Batuhan Bostancı, 4'üncü kattan düşerek ağır yaralandı.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Yakında bulunan özel bir hastaneye kaldırılan Bostancı, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Kamu personeli alımına ilişkin ilan Resmi Gazete'de Kamu personeli alımına ilişkin ilan Resmi Gazete'de

Batuhan Bostancı’nın cenazesi, hastanede yapılan işlemlerin ardından Bahçelievler Yenibosna’da bulunan Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Abdurrahim Albayrak'tan torunuyla ilgili paylaşım

İş adamı Abdurrahim Albayrak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Torunum, gözbebeğim, Batuhan’ım bugün hakkın rahmetine kavuştu. Üzüntümü tarif etmem imkansız. Allah masumlar masumu yavrumu cennet mekanına kabul eylesin. Bizlere de sabır versin” dedi.

Şişli'deki bir AVM'de öğle saatlerinde arkadaşları ile buluşmak için AVM'ye giden iş adamı Abdurrahim Albayrak'ın 15 yaşındaki torunu Batuhan Bostancı, 4'üncü kattan düşerek hayatını kaybetmişti. İş adamı Abdurrahim Albayrak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Torunum, gözbebeğim, Batuhan’ım bugün hakkın rahmetine kavuştu. Üzüntümü tarif etmem imkansız. Allah masumlar masumu yavrumu cennet mekanına kabul eylesin. Bizlere de sabır versin. Ne söyleyeceğimi, nasıl davranacağımı inanın bilmiyorum. Cenaze namazımız 21 Kasım 2022 tarihinde ikindi namazına müteakip Eyüp Sultan Camii’nde kılınacaktır” ifadelerini kullandı.

isadami-abdurrahim-albayrakin-15-yasindaki-torunu-batuhan-bostanci-sisli-nisantasinda-bulunan-bir-avmnin-dorduncu-katindan-duserek-hayatini-kaybetti.jpg

abdurrahim-albayrak-batuhan-bostanci.jpg

abdurrahim-albayraktan-avm-duserek-hayatini-kaybeden-torunuyla-ilgili-paylasim.jpg

Editör: Tunahan Kalender