3 Aralık Dünya Engelliler Gününde TMBFF Sosyal Farkındalık projesi hayat buldu. Ardanuç Rehabilite Merkezindeki gençler ile TMBFF masterler futbol karşılaşmasında bir araya geldiler.Ardanuç İlçe stadında oynanan futbol karşılaşmasına ilgi yoğun idi. Türkiye Masterler Birliği Futbol Federasyonu Başkanı Osman Çınar ve Ardanuçspor Kulübü Başkanı Aykut Sadıkoğlu’nun da hazır bulunduğu etkinlikte Ardanuç Rehabilite Merkezindeki cençler gün boyu keyifli saatler yaşadı.

Türkiye Masterler Birliği Futbol Federasyonu yapılan etkinlikle ilgili şunalrı kaydetti; “TMBFF olarak Sosyal Farkındalık Projesi kapsamında engelleri hep birlikte aşmak için Ardanuç Rehabilite Merkezindeki genç kardeşlerimizle Ardanuç İlçe stadında ilgi ve coşkuyla bir araya geldik. Yüzlerinin gülümsemesi, sımsıcak sarılımlar, yalnızca gün yâda hafta değil, ömür boyu hatırlanmak istemeleri bizlere verilen beklide en büyük mesajdır.

Böyle özel bir gündeki projeye ortakçı olduğumuz için Türkiye Masterler Birliği Futbol Federasyonu olarak teşekkür ediyor, kusursuz temsilleri için Ardanuçspor Kulübü Başkanı Sayın Aykut Sadıkoğlu ve ekibini tebrik ediyoruz.” Denildi.

Editör: Tunahan Kalender