Filler Çay Bahçesine Dalıp Uyuya Kaldı !..

Halk sokağa çıkmayınca alanları boş bulan filler, çay bahçelerine daldı. Ülkenin güneybatısında yer alan Yunnan eyaletinde kaydedilen görüntülerde çay bahçesine girdiği görülen 14 üyeli bir fil sürüsü, boş buldukları bahçede litrelerce şarap içip sarhoş oldu bir süre sonra uyuyakaldı....

Filler Çay Bahçesine Dalıp Uyuya Kaldı !..

Dünya üzerinde Türkiye dahil 144 ülkede görülen ve pandemi ilan edilmesine yol açarak küresel bir ekonomik kriz yaratmanın yanında birçok ülkede karantinaya ve on milyonlarca insanın izolasyona girmesine neden olan yeni coronavirüs Covid-19, doğanın dengesinde ilginç bir sonuç doğurmaya başladı.

Bu sonuçlardan biri de sarhoş olan fillerin başrolde olduğu fotoğraflardı. Koca cüsseli dostlarımızın oluşturduğu sevimli görüntüler, bu karanlık ve korkutucu günlerde gülümsemelerimizin tatlı sebepleri haline geldi.

Karantina sonrası boş kalan köylere giren filler litrelerce alkollü içecek içerek sızıp kaldı
Virüsün kaynağı olan Çin'deki bahçeler başıboş kalınca filler bayram etti. Ülkenin güneybatısında yer alan Yunnan eyaletinde kaydedilen görüntülerde çay bahçesine girdiği görülen 14 üyeli bir fil sürüsü bir süre sonra uyuyakaldı. Fillerin bu görüntüleri görenleri gülümsetti.

Sondakika.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER