Kişiye Özel Olarak Hazırlanan Hediye Listesi

Arkadaşınıza sıra dışı bir yılbaşı hediyesi almaya ne dersiniz? Kişiye özel tasarlanan yılbaşı hediyeleri yeni sahiplerini bekliyor.

Kişiye Özel Olarak Hazırlanan Hediye Listesi

Standart hediyeleri bir türlü beğenemiyorsanız, hediyenizi kendiniz oluşturmaya ne dersiniz? Hediyelere kişisellik katarak, hediyenin manevi değerini daha da artırdığınızı unutmayın. Kişiye özel olarak hazırlanan hediyeler her zaman daha dikkat çekici ve özeldir. İşte sizin için hazırladığımız kişiye özel  listesi.

Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi

Bu özel takvim, doğum günü tarihine göre hazırlanıyor. Sevdiğiniz insanların doğum günü tarihinde dünyada neler olmuş bitmiş hepsi bu takvimde!

Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

Film şeridi şeklinde farklı bir tasarıma sahip olan yastık, göndereceğiniz 5 adet fotoğrafla size özel hale getiriliyor. Tarihi ve isimlerinizi de belirtebileceğiniz yastık yumuşacıktır. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kişiye Özel D S Damat Gömlek

 

 

Erkek arkadaşınıza ya da babanıza alabileceğiniz bu kişiye özel gömlek, D S Damat markadır. Gömleğin birçok bölgesine baş harfleri yazdırabileceğiniz gibi yakasına da istediğiniz notu oluşturarak sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

Kişiye Özel Manyetik Kum Saati

 

 

Kişiye özel olarak üretilen bu ilginç hediyeyle tanışın. Manyetik kum saati, altta bulunan mıknatıs sayesinde 50 saniye kadar kısa bir sürede aşağı akıyor bu da ortaya müthiş bir görüntü oluşturuyor. Üzerinde istediğiniz ismi ve mesajı yazdırabilirsiniz.

Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdan

 

Tarzına düşkün olan arkadaşlarınızın oldukça seveceği deri cüzdan, kişiye özel olarak hazırlanıyor. Deri malzemeden üretilen kaliteli cüzdanı kişisel hale getirmek çok kolay, tek yapmanız gereken sipariş verirken yazılmasını istediğiniz ismi belirtmek.

 

Aşık Oluyorum Poster

 

 

Aşkınızı bir de posterle iletmeye ne dersiniz? Üzerine istediğiniz şekilde mesaj yazabileceğiniz poster, en romantik kişiye özel hediyelerden. 120gr kuşe kağıda basılacak Poster 33x48 boyutlarında ve mat ya da selefona basılarak gönderiliyor.

 

Kişiye Özel Benzinli Kibrit

Şık tasarıma sahip, kişiye özel bu ürün aslında benzinli bir kibrit. Üzerine harflerinizi yazdırabileceğiniz kibrit, 5x3 cm boyutlarında olup metalden üretilmiştir. Dayanıklı ve sağlam kibriti ister babanıza isterseniz de erkek arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2015, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER