İstanbul da en güzel kuyu kebabı nerede yenir

Et sevenler mutlaka ama mutlaka kuyu kebabını da denemişlerdir. Elbette her yediğiniz yerde gerçek anlamda yapılan kuyu kebabını yemişsiniz diyemeyiz ama biraz damak tadınız varsa ve aşina iseniz az çok nasıl yapıldığını anlayabilirsiniz.

İstanbul da en güzel kuyu kebabı nerede yenir

Uzun süredir kuyu kebabını duymuş olabilir ama tam olarak en iyi neresi yapıyor diye bilemiyor da olabilirsiniz. Bizce bu yazımızda sizlere kılavuz olmak adına yardımcı oluyor olacağız. Yapımı çok zor olan ve saatlerce bir kuyunun içinde pişmesi beklenilen etler, besi anlamında en güzel yörelerin etleri ile yapılmalıdır. Tam tadında, kokusu ile ve lokum kıvamında tadı ile ağızlarda hayranlık bırakıyor olacak. Peki kuyu kebabı nerede yenir? Hem yemeğin tadı hem de mekanın rahatlığı açısından önerimiz olacak elbette.

İstanbul’da kuyu kebabı nerede yenir? Yaptığımız kısa bir araştırma sonrası Arnavutköy’de bulunan Nokta tesislerine ulaştık. Kuyu kebabı deyince akıllara ilk gelen adreslerden biri. Yapılan birçok yorum ve fiyatların uygun oluşu galiba tercih edilmesinde faktör oluyor. Eğer yakınsanız zaten başka bir seçenek düşünmenizi önermeyiz ama eğer uzaksanız da güzel bir gezinti yapmak adına gidip ziyaret edip kuyu kebabı yiyebilirsiniz. Harika bahçesinde özellikle ılık ve sıcak akşamlarda yemek yemek çok daha keyifli olacak.

Kuzu sofrası Arnavutköy fiyat diye araştırması yapıyorsanız Nokta Tesislerinde aslında fiyatların çok aşırı olmadığını göreceksiniz. Elbette masanıza isteyeceğiniz tüm yiyecekler ekstra olarak ücretlendirilir. Genellikle sadece kuyu kebabı yemek için gidiyorsanız az çok ne kadar ödeyeceğinizi önceden tahmin ediyor olacaksınız. Kalabalık gruplar için de güzel bir yemek organize etmek istiyorsanız bizce kuyu kebabı tercih edebilirsiniz. Her zaman her yerde rahatlıkla yenemeyecek kadar özel bir et yemeği olan kuyu kebabını böylelikle herkesin tatmasını sağlamış olacaksınız.

Kuyu kebabı fiyatı İstanbul’da değişkenlik gösteriyor elbette. Bu kaç porsiyon yiyeceğinize bağlı olarak değişiyor. Bir porsiyon ile doyuluyor ama bu tadı karşı koyamayanlar genelde ikinci porsiyonlarını isterken buluyorlar. Etin kasaplarda bile fiyatı zaten makul. Mekanlar yine de oldukça en uygun fiyatlar ile kuyu kebabı satışını yapmaya çalışıyorlar. Genelde gramajlı olarak servis yapılan kuyu kebabında böylelikle kaç gram yediğinizi anlıyor olacaksınız.

Kuyu kebabı nerede yenir? Özellikle Avrupa yakası için nokta tesisini önerdik. Bizce Anadolu yakasından bile gelinip yenilebilir. Zaten damak tadına düşkün olan herkes bilir ki, iyi bir yemek için kat edilen yol yol değildir. Büyük bir heves ile gelirsiniz ve değdiğini görünce de aynı memnuniyetle mekandan ayrılırsınız. Artık orası sizin özel tatlar yemek istediğinizde ilk kaçış noktanız olur.

Kuyu kebabı fiyatı İstanbul Nokta Tesisinde dilerseniz toplu organizasyonlarınız için fiyat alarak da gidebilirsiniz. Bu sayede topluluğu kontrol etmek çok daha kolay olacaktır. Bizce gittiğinizde mutlaka tatmanız gereken yemek kuyu kebabı olmalıdır. Tesiste başka tatlarda var ama biz herkesin bu kebabı yemesini öneriyoruz. 

Saatlerce yavaş yavaş pişen ve nerdeyse ağızlarda sapılan kuzu eti, kokusu, tadı ile herkesi kendine hayran bırakıyor olacak. Özellikle kuzu sevmeyenler için bile kuyu kebabını mutlaka öneriyoruz Kuzu sofrası Arnavutköy fiyat listesini internet sitelerinden de öğrenebilirsiniz. İsterseniz rezervasyonunuzu yaptırabilir ya da sitede bulunan canlı destek sayesinde aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. 

Biz en kısa zamanda denemenizi öneririz. Özellikle kuzu kebap seviyorsanız ve bu tadı denemediyseniz çok şey kaçırdınız demektir. Nokta Tesisi ile hem öğlen ve akşam yemekleriniz hem de hafta sonları kahvaltılarınız çok isabetli tercihiniz olacaktır.

daha fazla bilgi için www.noktatesisleri.com adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2018, 02:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER