Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm fragmanı yayınlandı! Nefes ölecek mi?

ATV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz 4.bölümde; Tahir'i korumak için hapse girmeyi göze alan ve yılların intikamı için fırsatını bulan Nefes, namluyu Vedat'a doğrultur. Nefes kesen son bölümü ile seyirciyi ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki, Vedat'ın silahını doğrulttuğu Nefes ölecek mi?

Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Nefes canı pahasına kendisini ve çocuğunu koruyan Tahir için kendini büyük bir cenderenin içine atar. Silahını kapıp Vedat'ın karşısına çıkan Nefes, gözünü kırpmadan onu harcamaya çok yakınken, yine Tahir olaya el koyar. Vedat'ın hiç hoşuna gitmeyen bu kurtarış öfkesinin ateşini harlayacaktır. Nefes'in dirisinden vazgeçen Vedat'ın aklındaki tek şey onu mezara göndermektir. Korumaktan öte hislerine dokunan Nefes'i Eyşan'ın yalanlarından dolayı bir türlü affedemeyen Tahir, bir tek Yiğit'e kıyamaz. Söz verdiği gibi Nefes ve Yiğit'i Gürcistan üzerinden Rusya'ya götürmek için yola çıkar. Ancak Nefes'in özgürlüğe kaçışı yine hayatını zindana çeviren Vedat tarafından engellenecektir. Vedat'ın eline düşen Nefes bu sefer acılarla değil ölüm korkusuyla karşı karşıyadır. Peki, yayınlanan Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm fragmanında ölü kalım savaşı veren Nefes kurtulabilecek mi? İşte, Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm fragmanı...

Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Ulaş Tuna Aslantepe, İre Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin rol aldığı Osman Sınav imzalı Sen Anlat Karadeniz 5.bölümü ile 21 Şubat Çarşamba günü saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak. 

Sen Anlat Karadeniz 4.bölüm izlemek için tıklayınız

sen anlat karadeniz son bölüm

Sen Anlat Karadeniz son bölümde neler oldu?

Nefes, Tahir'in canı için özgürlüğünden vazgeçip hapse girmeye razıdır ama Vedat, Tahir sayesinde ölümden kurtulur. Ancak, kahramanının Tahir Kaleli olması fikri onu delirtir. Nefes belki tetiği çekememiştir ama Vedat, o tetiğin ucunda ölmüştür. Artık Nefes'i geri istememektedir, karısını görmek istediği tek yer mezardır.

Vedat'ın planlarından habersiz olan Nefes, Mustafa'nın ona önerdiği anlaşmayı kabul eder. Oğluyla birlikte Gürcistan üzerinden Rusya'ya kaçacak ve yeni bir hayata başlayacaktır. Çünkü hem Tahir'in canını korumalıdır, hem de kendi kalbini. Çektiği sekiz yıllık işkenceye rağmen, ilk defa Tahir'in kanatmayı başardığı kalbini. Deli Tahir ise, onu iyice delirten kıskançlığın acısını hem Nefes'ten hem Mercan'dan çıkartır. Yakıp yıkarken bir yandan da yanar. Kıyamadığı tek kişi vardır; Yiğit. Yürekten bağlandığı bu çocuğu kıramaz, onları Gürcistan'a kadar götürmeye karar verir. Yeni sözlenmiş bir adamın çocuklu bir kadınla Gürcistan'a gitmesi, köyde dedikoduların yayılmasına ve dünürlerin ayağa kalkmasına yol açar. Ama hiç beklenmedik bir şekilde, Mustafa, kardeşinin bu yolculuğu yapmasına tam destek verir.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2018, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER