Sen Anlat Karadeniz 2.sezon tarihi! Nefes ve Tahir'den yepyeni başlangıç

Televizyon ekranlarının büyük bir sükse elde eden projesi Sen Anlat Karadeniz 2.sezonuyla tüm hızıyla geri döneceği tarih için geri sayıma başlandı. Peki, heyecan tufanı estiren Sen Anlat Karadeniz 2.sezon ne zaman başlayacak? Profesyonel oyuncu kadrosuna sahip Sen Anlat Karadeniz yeni sezon fragmanı ve yayın tarihi!

TV ekranlarında yayın hayatına başladığı ilk bölümünden itibaren birlikte yüksek izlenme oranlarıyla zirveden düşmeyen projesi Sen Anlat Karadeniz 2.sezon yayın tarihi Vedat'ın Nefes ve Tahir'e hazırladığı dehşete düşüren girişimin sahne olduğu final bölümü sonrasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Oyuncu kadrosunu; Mehmet Ali Nuroğlu (Vedat), Ulaş Tuna Aslentepe (Tahir) ve İrem Helvacıoğlu (Nefes) gibi ilgiyle takip edilen oyuncuların oluşturduğu Sen Anlat Karadeniz, tüm çareleri tükenen Tahir, sevdiği kadın Nefes ve onun oğlu Yiğit'i Rusya'ya kaçırma eyleminde bulacakken, Vedat yeni bir komplo hazırlayarak Nefes'i kendi elleriyle uğruna her şeyi göze aldığı Tahir'i suyun derinliklerini atmasını istediği sahneyle sezon finali gerçekleştirmişti. Peki, yeni yayın döneminin en çok aranan dizileri arasında yer alan Sen Anlat Karadeniz 2.sezon ne zaman başlayacak? İşte, izleyici kitlesinin tüm meydana gelecek olayları öğrenmek adına araştırmalarına hız kazandırdığı Sen Anlat Karadeniz yeni sezon fragmanı ve yayın tarihi... 

SEN ANLAT KARADENİZ 2.SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK? SEN ANLAT KARADENİZ YENİ SEZON FRAGMANI VE YAYIN TARİHİ...

Türk televizyon tarihine yepyeni bir soluk kazandıran, gerek çarpıcı senaryosuyla gerekse iddialı oyuncu kadrosuyla ekran macerasını devam ettiren Sen Anlat Karadeniz 2.sezonunda da izleyicisinin karşısına geçecek. Senaryosunu Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Yılmaz’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Osman Sınav, Yusuf Ömer Sınav ve Emre Kabakuşak’ın oturduğu Sen Anlat Karadeniz yeni sezonun, Eylül ayının ortalarında ya da sonlarına doğru ATV ekranlarında verdiği kısa bir aranın akabinde ekranlarda yer alacağı tahmin ediliyor. Başrollerini Mehmet Ali Nuroğlu (Vedat), Ulaş Tuna Aslentepe (Tahir) ve İrem Helvacıoğlu’nun (Nefes) üstlendiği Sen Anlat Karadeniz 2.sezonun tarih olarak ne zaman başlayacağı hususunda yapımcı kanadından resmi bir açıklama yapılmakla birlikte yeni sezon yayın tarihi 19 Eylül Çarşamba günü saat 20:00'da ATV ekranlarında yayınlanacağı izleyici ile paylaşıldı. Öte yandan Sinegraf yapımın imzasıyla ekranlara taşınan ve izleyici kitlesine önemli gelişmeleri yansıtacak Sen Anlat Karadeniz yeni sezon fragmanı yayınlandı.

sen anlat karadeniz

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ SEZON FRAGMANI...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER