Dijital Dünya’nın enleri 7'nci defa sahiplerini buldu

Dijital Dünyanın Enleri Ödülleri bu yıl 7'nci kez sahiplerini buldu. Törende Türkiye'nin önde gelen tescilli modellerinin yer aldığı defile birlik ve beraberlik temasıyla ayakta alkışlandı.

Dijital Dünya’nın enleri 7'nci defa sahiplerini buldu

Türkiye'nin dijital dergilerinden Evos Angels tarafından düzenlenen Dijital Dünyanın Enleri Ödülleri bu yıl 7'nci kez sahiplerini buldu. İstanbul'da düzenlenen gecede 84 kategoride yılın enleri ödüllendirildi. 9 yıldır aralıksız gerçekleştirilen geceye Petek Dinçöz, Nadide Sultan, Zahide Yetiş, Bülent Sertaş, Ferman Toprak, Tuğba Özerk, Dilan Çıtak Tatlıses, Nursel Köse, Fatma Turgut, Berkay Hardal gibi ünlü isimlerin yanı sıra eski bakanlar Egemen Bağış ve Bülent Akarcalı da katıldı.

İşrak By Zancel Büyük Türkiyem Defilesi gecenin ilgi odağı oldu
Yaklaşık 3 aydır büyük bir titizlikle hazırlanan Büyük Türkiyem temalı defilede tescilli modellerden Sema Şimşek, Yağmur Ayaz ve Seviye İkbal gibi 30 tescilli model Asil Çağıl koreografisiyle podyumda yürüdü. Günümüz Türkiyesinde birlik ve beraberliğin vazgeçilmez olduğunu, Türkiye'nin hiçbir şartta yıkılamayacağını vurgulayan defilenin sahibi Nuray Sadıkoğlu & İşrak By Zancel katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı. Gecenin tüm kareleri Media Studio, Özkan Aydoğanoğlu, Levent Çekiç tarafından koordine edildi. Gecede bir Evos Angels klasiği haline konserler ve sahne şovları da yer aldı. Trion Stage gecede müzik şöleni sunarken dünyaca ünlü Lübnanlı violinist Hanine de sahne aldı.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2019, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER