Traore: Acım çok büyüktü!

Trabzonsporlu Durica'nın darbesi sonucu sol ayak bileğinde kırık tesit edilen Atiker Konyasporlu Abdou Razack Traore, "Olaydan sonra dayanılmayacak bir acı hissettim" dedi.

Traore: Acım çok büyüktü!

Karşılaşmanın 52'nci dakikada yaşadığı pozisyonla ilgili olarak kaldırıldığı Medicana Konya Hastanesi'nde açıklama yapan Traore, olayı anlattı. Futbolun en talihsiz anlarından birini yaşadığını ve sezon başında takımını yalnız bıraktığı için üzgün olduğunu söyleyen Traore, şöyle konuştu:

"Pozisyon sırasında Ferhat'tan topu aldıktan sonra sola doğru hareketlendim. Rakibimde ayağıma, bileğime doğru sert bir müdahale yaptı. Büyük bir acı hissettim. Acı hissettikten sonra kalktım devam etmeye çalıştım. Baktım ki dayanılacak gibi bir acı değil tekrardan yere yattım. Değiştirilmemi istedim. Çünkü acım çok büyüktü. Çok üzgünüm. Futbolun en talihsiz anlarından bir tanesini yaşadım. Sezonun başında takımıma yardımcı olmak istiyordum. Yapacak bir şey yok. Bir an önce iyileşip takımıma yeniden katkı sağlamak istiyorum."

Bu arada Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan'da Medicana Konya Hastanesi'nde yatan Traore'yi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Başkan Şan, kulüp doktoru Yrd.Doç.Dr. Galip Bilen Kürklü ve operasyonu gerçekleştirecek olan diğer doktorlardan bilgi aldı.

Kaynak: HABER7.COM

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2017, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER