Sanayi Sitesi Esnafından Moral Desteği

Ardeşen AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Mecit Moral, Sanayi Sitesi esnafını dinledi. Ardeşen’in tüm esnafıyla iç içe olduğunu söyleyen Moral, sanayi sitesinin alın terinin ve emeğin hiç durmadan dönüp duran sağlam bir çarka benzetti.

Sanayi Sitesi Esnafından Moral Desteği

Sanayi Sitesi esnaf ziyareti sebebiyle medyaya yaptığı açıklamada Moral;   “Biz, Ardeşen’in en önemli istihdam alanı olan sanayi sitesini aday adayı olarak ilk kez ziyaret ettik. Bu bizim ilk ziyaretimiz değil ve bundan sonrada ziyaretlerimiz devam edecek. Kazancını el maharetiyle, birebir alın teriyle kazanan emekçi kardeşlerimizle, ustalarımızla, çıraklarımızla konuştuk,  taleplerini dinledik.  Sanayi sitesi artık modern çağın imkânlarını kullanan, Ardeşenimize önemli bir katma değer katan istihdam alanına dönüştü.  Modern anlamda yeni nesil sanayi sitesi anlayışıyla hareket eden bir esnaf var.

  Ardeşen’in ve bölgenin ihtiyaçlarını karşılayabilecek potansiyel var.  Siyasetçi, iş insanı ve müteşebbis olarak herkes bu alanı çok daha verimli kullanmak adına üzerine düşeni yapmalıdır. Belediye olarak her türlü fiziki ve ekonomik koşulların önünü açacak hizmetlerde önayak olmalıdır.  Yeni iş ve istihdam alanlarına fırsat tanıyacak, iş ve beceri alanları oluşturacak altyapı mevcuttur. Sadece bunu harekete geçirecek irade ve desteğe ihtiyaç vardır.  Sanayi sitesi esnafımızın demir örslerinde, kaynak makinelerinde ve çekiç sesleriyle dönüp duran sağlam bir çark var. Ekmek ve emek mücadelesi var.  İnşallah biz sanayi esnafımızın sesi olup taleplerinin de takipçisi olacağız. Üzerimize düşen ne varsa onu titizlikle yerine getireceğiz.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 20:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER