Dünya çapında tanınan Doç. Dr. Eren Erdem Türkiye'de konferans verecek

Dünyada yaptığı başarılı operasyonlarla tanınan Doç. Dr. Eren Erdem, 22 Mayıs'ta onkologlar, omurga cerrahları ve radyologlar için bilgilendirme toplantısı gerçekleştirecek.

Dünya çapında tanınan Doç. Dr. Eren Erdem Türkiye'de konferans verecek

Hem Amerika'da hem Türkiye'de operasyonlar gerçekleştiren, kifoplasti (çökme kırığı) prosedürünü 5 binden fazla kez gerçekleştiren ve dünya çapında en tecrübeli doktorlardan birisi olan Doç. Dr. Eren Erdem, 'Omurga Tümörlerinde Girişimsel Yöntemler' konu başlığıyla onkologlar, omurga cerrahları ve radyologlar için bilgilendirme toplantısı yapacak. 22 Mayıs Çarşamba Günü İstanbul Cerrahi Hastanesi'nde gerçekleşecek toplantı 17.30'da başlayacağı açıklandı.

Doç. Dr. Eren Erdem kimdir?
1990 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'ni bitiren Doç. Dr. Eren Erdem, 1993 yılında New York Suny Üniversitesi'nde Radyoloji ihtisasına başladı. 1998 yılında uzmanlığını tamamlayıp, ilk önce Philadelphia Çocuk Hastanesi'nde Nöroradyoloji üst ihtisası, sonrasında ise, Boston Lahey Klinik'te Nörovasküler ve Girişimsel Nöroradyoloji üst ihtisasını tamamladı. 2000 yılında Arkansas Üniversitesi'nde akademik kariyerine başlayan Doç. Dr. Eren Erdem, burada Endovasküler Nöroradyoloji kürsüsünü kurdu ve Arkansas eyaletindeki ilk Anevrizma ve AVM Endovasküler tedavilerini gerçekleştirdi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER