Rize’de Haber Alınamayan Kadın İçin Arama Çalışması Başlatıldı

Rize'de sabah 9 sularında evinden çıkan 69 yaşındaki Fatma İlbaşı isimli kadından haber alınamaması üzerine arama çalışmaları başlatıldı.

Rize’de Haber Alınamayan Kadın İçin Arama Çalışması Başlatıldı

Edinilen bilgiye göre; Rize'nin Çayeli İlçesi Senoz Vadisi'nde meydana gelen olayda Fatma İlbaşı (69) sabah 9 sularında Çayeli merkezdeki evinden Kaptanpaşa Mevkiine gitmek üzere yola çıktı. Taksi ile Çayeli Merkez'den Kaptanpaşa Mevkiine kadar gelen İlbaşı burada taksiden indi ve kendisinden bir daha haber alınamadı. Kayıp İlbaşı için Çayeli Senoz Vadisi'nde AFAD ve Çayeli Doğa Spor Kulübü tarafından arama çalışması başlatıldı. Aramaların daha rahat gerçekleşebilmesi için vadide bulunan HES kapaklarının kapatılması istendi. Kapaklarının kapatılması ile derelerin suları çekildi. İlbaşı'nın bulunabilmesi için arama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

rizede-69-yasindaki-kadin-icin-arama-calismasi-baslatildi-(1).jpgrizede-69-yasindaki-kadin-icin-arama-calismasi-baslatildi-(2).jpgrizede-69-yasindaki-kadin-icin-arama-calismasi-baslatildi-(3).jpgrizede-69-yasindaki-kadin-icin-arama-calismasi-baslatildi-(4).jpg

rizede-69-yasindaki-kadin-icin-arama-calismasi-baslatildi-(5).jpg

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER