Rize Eski Milletvekili Nusret Bayraktar 31 Mart yerel seçimlerini değerlendirdi

AK Parti Rize Eski Milletvekili ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nusret Bayraktar katıldığı canlı yayın programında gündemi ve 31 Mart yerel seçimlerini değerlendirdi.

Rize Eski Milletvekili Nusret Bayraktar 31 Mart yerel seçimlerini değerlendirdi

Bayraktar, “Rizemiz ve ilçelerindeki seçim bizim için çok önemlidir. Sayın Cumhurbaşkanımızla İstanbul’da yaptığımız çalışmalarla adeta belediyecilik AK Parti’nin işidir dedirttik.” dedi.
Bayraktar, AK Parti’nin belediyecilik anlayışının 1994’te başladığını ve yeni bir anlayışla belediyecilik ekolü yarattığını söyleyerek, bu vizyonu 31 Mart’ta da devam ettireceklerine inandıklarını belirtti.
Rize ve ilçelerinde seçim atmosferinin son derece olumlu geçtiğini, vatandaşların AK Parti belediyeciliğine ve yapılan hizmetlere güvendiğini kaydeden Bayraktar, altyapıdan, ulaşıma, şehircilikten, çevre anlayışına kadar bütün alanlarda ilerde olduklarını ifade etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği ‘Gönül Belediyeciliği’ kavramının önemine vurgu yapan Bayraktar, belediyelerin altyapı, imar, şehircilik çalışmalarının yanında sosyal belediyeciliğe yani ‘Gönül Belediyeciliği’ne önem vermesi gerektiğini, 31 Mart tarihinin bunun için yeni bir milat olacağını söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep yakıcı
Recep yakıcı - 1 yıl Önce

Ben uyandım Nusret Bayraktar o belediyecilik saadet zamanındaydı rüşvet alanda verende melundu ozaman şimdi rüşvet almıyan melun odunumda akp belediyeciligi ellerim kırılsaydılar oy vermeseydim

SIRADAKİ HABER