Rize'de İŞKUR TYP Kurası Çekildi. Tam Liste...

Rize’de Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere İŞKUR'un açtığı 674 kişilik 9 aylık iş kontenjanı için noter huzurunda kura çekimi yapıldı.

RİZE 22.09.2020, 17:26 25.09.2020, 20:55
Rize'de İŞKUR TYP Kurası Çekildi. Tam Liste...

İŞKUR tarafından Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında, İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile okulların temizlik işleri ile güvenlik hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla, 520’si temizlik görevlisi ve 154’ü güvenlik görevlisi olmak üzere toplam 674 işçinin kura çekimi yapıldı. Kura çekiminde ayrıca temizlik personeli için yüzde 50 yedek kura çekimi yapıldı.

Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün sorumluluğu altında Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde noter huzurunda düzenlenen kura çekimine İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Rize İŞKUR gözetmenleri de yer aldı.

Kura çekimine pandemi kuralları nedeniyle seyirci alınmadı.

İşe girecek adaylar 01.10.2020 ile 30.06.2021 tarihleri arasında 9 ay çalışacak.

Resmi olmayan kura sonuçları şöyle:

rizede-iskur-kurasi-cekilmeye-baslandi-(3).jpg

ARDEŞEN GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Kenan Yapıcı, Melek Peşget, Muhammet Çakıcı, Nurtekin Yeralmaz, Aysel Kabıcı, Melahat İslamoğlu, Fatih Özyanık, Firdes Aslıyüksek, Mustafa Yılmaz, Muhammet Kaçalın, Yavuz Terzioğlu, Ahmet Paşa Aydın, Gülten Karaca, Murat Karakaya, Akif Ofluoğlu, Esra İslamoğlu, Abdullah Moral. 

ÇAMLIHEMŞİN GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Sunay Topaloğlu, Yaşar Günay, Havva Kuş, Arzu Özdoğan, Mustafa Kalay.

ÇAYELİ GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Züleyha Aslan, Ayşenurgüle Beşli, Esra Karaoğlu, Elif Suiçmez, Rüştü Kahyaoğlu, Mehmetali Gerz, Sevim Çepni, Oğuz Köse, Hatice Bayraktar, Hilmi Pehlevan, Kader Çakmak, Mümin Belik, Serkan Kesici, Ümit Yalçın Sipahi, Ece Atiş, Fatma Hervenik, Kader Kumuş.

DEREPAZARI GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Samet Karahasan, Serkan Kaya, Zeki Uğut, Aleyna Koto, Şafak Akgün, Halit Emre Akgün.

FINDIKLI GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Zeynep Demir, Canan Akman, Fatma Karadağ, Hülya Köse, Neşe Özturna, Erdem Akbulut, Kemalanıl Gökhan Özyıldız, Sinan Çukur, Nazmiye Civelek, Mehmet Ali Topaloğlu, Sait Tonyalı.

GÜNEYSU GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Kadriye Akmehmet, Suzan Alev, Yıldız Yılmaz, Hanife Turgut, Ramazan Yanık, Sinem Mercan, Bülent Özçelik, Mustafa Canım,  Abdul Kadir Karali, Emrah Şalcıoğlu.

PAZAR GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Muhammet Yavuz, Başar Genç, Serpil Demirci, Abdulkadir Bal, Murat Akşahin, Esra Yurdakul, Emre Terzi, Ayşe Pertek Aydoğdu, Sema Şanal, Emirhan Kılıç, Kubilay Sancak, Ali Albaş, Kübra Çamlı, Zeki Bal, Meryem Genç.

HEMŞİN GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ:  Özlem Gonca Usta, Meral Güzey.

RİZE MERKEZ GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Özlem Yılmaz, Zekiye Yqğcı, Yunus Emre Gündüz, Kader Nalbaş, Alev Avcı Şerefoğlu, Elif Bağdatlı, Fatih Çatıkkaş, Burak Avcı, Ahmet Kopuz, Mükerrem Uzun, Yunus Emre Öksüz, İbrahim Gümüş, Metehan Akgül, Nuray Tezel Kandemir, Meryem Aslan, Havva Avcı, Emre Pehlivan, Emre Berber, Neslihan Karaaslan, Zeliha Yılmaz, Sevim Nur Temizkan, Serkan Çelik, Ali Keleş, Selcan Nalan İslamoğlu, Ayşenur Kıymet Kuk, Özgür Furat, Mevlüt Solak, Volkan Karaaslan, Tülin Durak, Nazlı Tüylüoğlu, Gül Pınar Dinç, Erdem Aksu, Hamza Korkoğlu, Muhsin Kandemir, Saadet Uzun, İkra Sandallı, Serkan Yüksel, ismet Koto, Bekir Akpınar, Rahman Ceylan, Emine Öksüz, Hasan Kansız, Ertan Yazıcı, Muharrem Aydın, Serkan Yelken, Murat Bakır, Emine Öksüz, Şevket Dokumacı, Muhammet Özçelik, Abdulkerim Köse, Ebru Büyükkaya, Ümit Soykan, Uğur Erduğan, Burak Kantar, 

İKİZDERE GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Ruşen Akçe, Ayhan Baş, Dilek Yılmaz.

İYİDERE GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Dilek Kıroğlu, Mehmet Aksu, İhsan Çelik, Dilek Berktaş, Evren Kavalcı, Efkan Kardaşlar, Bilal Erkut, Bülent Tüfekçi,

KALKANDERE GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Cengiz Cebir, Tarık Yılmaz, Özlem Çolak, Onur Yavuz, Hüseyin Şahsi, Şule Çolak.

rizede-iskur-kurasi-cekilmeye-baslandi-(7).jpg

ARDEŞEN TEMİZLİK (ASIL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Gönül Kartal, Azize Yazar, Şennur Bozkan, Ayşe Bayrak, Meyrem Yapıcı, Sevim Babalık, Azize Çakır, Menekşe Gemici, Fatma Buçan, Ümmihan Kumbasar, Hatice Gümüş, Melek Özyanık, Hatice Türkücü, Ebru Erdem, Lütfiye Özkahraman, Dilber Kuyumcu, Elif Ergün,  Sebaat Kurtoğlu, Fatma Kalyoncu, Mehtap Berberoğlu Babalık, Hayriye Atakan, Leyla Ergene, Merve Karabulut, Fatma Birinci, Fatma Ayartepe, Lütfiye Özyanık, Ayşe Tutan, Ayla Kahveci, Şenay Kesimal, Fatih Mehmet Civaoğlu, Hasan Günba, Serpil Güner, Gürcan Gül, Fatma Ofluoğlu, Abdullah Kanoğlu, Alim Karakaya, Meryem Altıparmak, Elif Ocakçı, Reyhan Tepegöz, Fatma Yapıcı, Muazzez Şeremet, Emel İslamoğlu, Meliha Döne, Gamze Yüksel, Fatma Başural, Şennur Yanoğlu, Nigar Güner, Gülsüm Tşaar, Seda Koca, Fatma Birinci, Fatma Arslan, Hatice Delibaş, Emine Delibaş, Emine Tepegöz, Necmiye Öztürk, Abdullah Kulaberoğlu, Fatma Özçolak, Aynur Yılmaz, Şebnem Kulaber, Necla İslamoğlu, Betül Kulaber, Gülseven Yarıcı.

ARDEŞEN TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Reyhan Sormaz, Gülseven Döne, Güler Temur, Ayşe Civaoğlu, Neşe Eksilmez, Gülden Bozkan, Fatma Aloğlu, Fatma Kalaycı, Sümeyye İslamoğlu, Songül Kuru, Zeynep Dedecan, Zeynep Esmer, Ayşe Çamlı, Ayşe Kalyoncu, Elif Kumbasar, Ayşe Kızılhan, Emine Babalık, Hatice Çakır, Fatma Tepegöz, Fatma Önder, Asiye Navdar, Şirin Yarıcı, Ramazan Kalaycı, Melek Yankın, Türkan Çelik, Ayşe Günba, Rabiye Çavuşoğlu, Ayşe Çayırcı, Huriye Demirata, Serap Buçan, Hatice Koloğlu.

ÇAMLIHEMŞİN TEMİZLİK (ASIL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Emine Şatıroğlu, İnci Yağcı, Aynur Güvenç Sarıtaş, Nurettin Özay, Rabiye Çorbacı, Eyüp Karaman, Hafize Bergal, Zahide Yağcı, Yavuz Günay, Adem Karagöz, Ayşe Günay, Cihan Kalay, Orhan Kus, Filiz Kurkut, Ümit Kosanoğlu, Fatma Kuyumcu

ÇAMLIHEMŞİN TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Fatma Kosanoğlu, Havva Uzun, Osman Kosanoğlu, Yılmaz Aydın, Şükran Seçer, Kadirali Yeniçırak, Ali Kemal Çorbacı, Elif Kosanoğlu.

ÇAYELİ TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Hüsniye Çelik, Fatma Geniş, Özlem Şahin Bostan, Adil Yücel, Şükran Kurçenli, Elif Dereci, Meryem Kar, Fatma İyibaş, Fatma Kesici, Zinnet Aslan, Mehmet Sancaktutan, Yeter Korkmaz, Serap Hasta, Havva Bostan, Burhan Özkan, Elif Yalçın, Kadire Dilmaç, Hasibe Korkmaz, Arzu Çelik, Mehmet Suiçmez, Hande Kibar, Şeyman Meral, Ayişe Köse, Meymune Kartal, Murat Akyıldız, İhsane Arduç, Duygu Kambur, Aysel Çelik, Havva Pekşen, Adnan Al, İlknur Durmuş, Canan Baltacı, Berna Yılmaz, Goncagül Sandıkçı, Behice Azmanoğlu, Melek Kurçenli, Şefika Çolak, Melek Köse, Ayşe Aksoy Özan, Sevim Yazıcı, Sevim Suiçmez, Fatma Sarı Zengin, Ayça Köse, Nurcan Naroğlu, Fatma Sarı, Kadire Babasoy, Fatma Şimşek, Gülizar Şahin, Süheyra Yıldırım, Zeynep Kara, Tenzile Yılmaz, Özlem Güngör, Ayla Kutlu, Nadire Avcılar, Havva Suiçmez, Zeynep Saklı, Mehmet Saim, Esmeray Çolak, Ayşe Sarı Yılancı, Adnan Dereci.

ÇAYELİ TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Dursun Demir, Fatma Akın, Fatma Kara, Sena Safi, Emriye Yılmaz, Ulviye Şimşek, Leyla Yazıcı, Gülşen Naroğlu, Emine Suiçmez, Emine Baltacı, Emine Karali, Keziban Kömürcü, Semiha Bostan, Sonnur Dereci, Hanife Eminoğlu, Adem Kalender, Hatice Koyuncu, Mustafa Yazıcı, Aslı Kibar, Nurhan Şenkal, Ali Taşdemir, Yasemin Bayraktar Terzioğlu, Yeliz Bülbül, Asiye Adalı, Dilek Furuncu, Nilgün Bekir, Fatma Azman, Memiş Sarıahmet, Güner Gezen, Adem Şişman.

DEREPAZARI TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Emine Şadoğlu, Sevde Tüfekçi, Ayça Yurtvermez, Fatma Sarı, Derya Başka, Fatma Demir, Metin Şap, Emine Al, Türkan Başar, Derya Yılmaz, Deniz Kalyoncu, Songül Yılmaz , Havva Kan.

DEREPAZARI TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Dilek Çelik, Fatma Tibet, Güner Yurtvermez, Meryem Yılmaz, Erdem Karasu, Miraç Bayraktar, Emine Manavracı

FINDIKLI TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Emine Çöpoğlu, Safiye Özaltın, Şerife Özgür, Zeynep Özbolat, Emine Serdaroğlu, Mehmet Demir, Kazim Yıldırım, Zehra Sunar, Nurcan Yılmaz, Hacer Bolatoğlu, Vildan Özçavuş, Ayşe Cerrah, Havva Atagün, Gülsüm Yavuz, Elif Sarı, Fatma Önen, Fatma Yıldırım, Oğuz İnce, Gülçin Kutluata, Kezban Demir, Hikmiye Güney, Mehmet Faruk İnce, Bürgül Gülten, Nurcan Balçiçek, Saime Çakır, Devrim Aydoğan.

FINDIKLI TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Hatice İnce, Sonnur Yıldırım, meyase Abdullah, Leyla Gürkan, Nurten Zehiroğlu, Gülay Döne, Ayşegül Cuvelek, Zehra Özler, Arzu Yılmaz, Fatma Aytaç, Songül Ergenç, Hanife Ağbal, Seyran Atmaca.

GÜNEYSU TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Melahat Gür, Meryem Kambur, Hakkı Aksoy, Havva Katmer, Vesile Yanık, Yeter Kazdal, Şeyma Baltacı, Miyase Pehlivan, Emine Topçuoğlu, Şaban Karali, Büşra Kızılay, Şeyma Ayhan, Suna Yıldız, Habip Karali, Ömer Kayış, Neşe Sivri, Afet Şalcıoğlu, Şükran Şalcıoğlu, Havva Bur Karali, Havva Aydın, Nurten Türüt, Halide Kayış, Meryem İstif, Gülizar Köse, Emine Delihasan, Yasemin Kaya, Sevilay yavaş, Leyla Yıldız, Yusuf Karaosman, Helime Kandemir.

GÜNEYSU TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Huriye Yazıcı, Mustafa Yavaş, Havva Karali, Hamdiye Ak, Sayime Gür, Melek Sancaktutan, Aynur Kayış, Sevilay Alev, Mehtap Erkan, Eda Çalık Bostan, Emine Ak, Filiz Yılmaz, Elif Kaba, Meltem Atabay, İrem Kocabey.

HEMŞİN TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Feride Göral, Bedriye Yazıcı, Nurtaç Almeral, Hatice Aksu, Feriye Keçeci.

HEMŞİN TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Muhammet Yazıcı, Azize Atlı, Güleser Güngör.

İKİZDERE TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Esra Tavukçu, Havva Karadeniz, Neslihan Usta, Sinem Karadeniz, Güllizar Demirhan, Seda Çifte, Meral Gür, Özlem Çifte, Cemile Tat, Fatma Baş, Bahar Tavukçu, Özcan Tavukçu, Elmas Çifte, Ayşegül Durmuş, İsmail Çifte.

İKİZDERE TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Ceylan Pınar Keleş, Hülya Çifte, Sevtap Baş, Canan Ekşi, Tülay Ergin, İsmihan Çakır, Fatma Baş, Ayşe Coşkun.

İYİDERE TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Sevim Aksu, Serpil Kavalcı, Bedriye GÜneş, Zehra Kavalcı, Hediye Aksu, Zinnet Kolay, Ayşe Gül Aksu, Felek Naz Mengen, Züleyha Balcı, Reyhan Emiroğlu, Atife Yılmaz, Kezban Aydın, Semiha Kardaşlar, Emine Kardaşlar, Perihan Ganimet, Fatma Zorla, Aysun Yağcı, Erkan Emiroğlu.

İYİDERE TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Fatma Kardaşlar, Havva Recep, Meryem Gümüş, Filiz Temiz, Zehra Recep, Elif Berktaş, Yıldız Erkan, Fatma Kulaksız Kolcuoğlu, Habib Durmuş.

KALKANDERE TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Meryem Yavuz, Hülya Uzun, Onur Yetimoğlu, Hediye Yavuz, Meryem Uzun, Emine Yavuz, Aynur Kıvırcı, Hayriye Türk, Elif Şahsi, Emine Yılmaz, Serpil Çolak, Serap Kantar, Ayşe Uzun (TC Son 4 rakam 1486), Mahmut Yılmaz, Saadet Yılmaz, Ayşe Uzun (TC Son 4 rakam 6534), Aylin Başaran, Zinnet Uzun.

KALKANDERE TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Meryem Uzun, Fatma Türkyılmaz, Tuğba Türkyılmaz, Ramazan Çolak, Fatma Çakır, Semean Yıldız, Ayşe Tosun, Hamide Yılmaz, İsmail Ömeroğlu.

PAZAR TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Fatih Özdemir, Sabriye Başusta, Ayşe Bengli, Nazmiye biber, Melahat Karaoğlu, Birol Noyan, Melek Gerdan, Fatma Yılmaz, İrem Simay Mancoğlu, Hanife Arslan, Havva Kurkut, Şabanali Taşçı, Fatma Akdemirci, Zülfiye Latifoğlu, Kadriye Üstbaş, Şenay Acar, Ahmet İnce, Sevinç Karahan, Filiz Türedi, Sema Kasapoğlu, Zeki Türkücü, özge Çağla Çamlı, Esma Yılmaz, Pınar Yıldırım, Zekiye Baynazoğlu, Hikmet Korkmaz, Yıldız Genç, Fatma Kayıkçı, Emine Çolak, Nermin Haşimoğlu, Nurhayat Aymelek, Gamze Savaş, Semahat Muşmul, Sare Yılmaz, İzzet Rumeli, Havva Piral, Nurten Abdullah, Serpil İşgören, Durdane Kurt, Sündüz Beyaz, Bülent Arslan, Asiye Kadıoğlu, Fatma Kösoğlu, Fatma Akşahin, Asiye Cin, Nurcan Yıldız, Melek Albaş Terzi, Havva Kuru, Rabia Bal, Saadet Taşçı, Fatma Demiratar, Serkan Bayar.

PAZAR TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Cevriye Cin, Gülten Ayrılmış, Burcu Uygur, Ayşe Mahmutoğlu, Nurten Bak, Abdulgani Korkmaz, Yasemin Salep, Pervin Deniz, Semahat Albaş, Eda Boçoğlu, Emine Kandemir, Hüseyin Büyük, Aylin Kakşi, Hatice Yılmaz, Birsel Savaş, Ebru Nar, Zehra Kambur, Zubeyir Şahin, Mleek Beyaz, Hüsna Balmuk, Yeliz Beyaz, Dursune Görmüş, Canan Kasaboğlu, Hande Aktürk, Nazire Azaklı, Şenol Pınar.

RİZE MERKEZ TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Emine Demirci, Neriman Ekmekçi, Ebru Bayar, Selime Yılmaz, Makbule Çakmakçı, Havva Ülgen, Ebru Koto, Melahat Sarı, Ayhan Sarımehmet, Seval Karadağ, Nurcan Temizel, Hatice Şengül Akay, Sevim Birinci, Mala Begoevi, Özlem Sarıçiçek, Havva Özçelik, Müjgen Kopuz, Vildan Yazıcı, Deniz Saraç, Yeliz Kasap, Cemile Kork, Nazmiye Bakırcı, Suzan Azmanoğlu, Reyhan Aktaş, Sakine Delal, Ümit Çil, Fatma İsmail, Havva Şafak, Sabire Oflu, Filiz Balcı, Emine Koçal, Havva Büyük, Özge Demir, Dilek Papaker, Gülizar Karaosman, Zarife Aytaç, Ferda Çatır, Katibe Baloğlu, Mehmet Civelek, Fatma Sarımehmet, Çiğdem Öz, Nafiye Sarıhan, Senem Akar, Nihal Taş, Hatice Saruhan, Fatma Poyraz, Esin Kopuz, Yıldız Kasap, Nezire Balcı, Hülya Kenan, Melek Maraş, Sonnur Yılmaz, Adem Koç, Özgür Turan, Asiye Yılmaz, Niymet Bakan, hacer Furtuna, Hamdiye Karal, Havva Kuk, Volkan Hüseyinoğlu, Emriye Ayhan, Gülsün Pakkan, Esra Türüt, Yasemin Küçükmotor, Hilal Kurk, Katibe Uzun, Sabire Yıldız, Havva Çelik, Serpil Kuk, Dilek Türüt, Hatice Kazdal, Şerife Uysal, Kübra Hamza, Feryaz Günay, Hatice Yelken, Lütfullah Terzi, Çiğdem Korucu, Gafur Altıkaya, Refiye Türüt, Ayşe Koçal, Fatma Koç, Emine Buyuran, Ayten Yanık, Yasemin Kurtuluş, Fadime Öksüz, Osman Dereci, Nimet Uzun Çakır, Sevgi Duman, Emine Kabaosmanoğlu, Mine Yılmaz, Songül Ferahlı, Neslihan Köseoğlu, Yasemin Uzun (TC son 5 rakamı 57676), Yasemin Uzun  (TC son 5 rakamı 37476), Emine Aksu, Fatma Esir, Dilek Koyuncu, Sevil Selçuk Koyuncu, Zeynep Demircan, Hatice Türkoğlu, Zübeyde Mengene, Sibel Anlamış, Fatma Türüt, Ayşe Demir, Merve Uzun, Makbule Güney, Ergün Vatanlar, Emine Akarsu, Havva Usta, Gülnur Cebir, Zühre Hutoğlu, Şengül Gemici, Arzu Akçay, Ayfer Arı, Beyhan Baş, Gonca Küçük, Fatma Karali, Ayşe Gül Çalık, Fatma Kazdal, Ayşe Ergül, Nuran Karasüleyman, Havva Türüt, Şefak Çavuş, Sevinç Koyuncu, Güllü Dişli, Sabire Keskin, Havva Kazdal, Maşide Kazdal, Müzeyyen Yavuz, Aslı Civelek, Günay Cebeci, Nimet Ökten, Emine Peçe, Asuman Furtuna, Saime Ceyhanlı, Sevim Yıldırım, Tuğba Yazıcı, Türkan Aksu, Süleyman Şeker, Zeynep Kara, Esengül Görür, Ayşe türüt, Emine Türüt, Havva Balcı, Meryem Karaali, Alev Sarı, Hanife Yamak, Hanife Meral, Sunay Keleş, Fındıka Türüt, Dilek Dal, Emine Albayrak, Elif Kazdal, Nejla Şenol, Nuriye Esir, Fatih Bekiroğlu, Gülendan Büyük, İlknur Düzgün, Nurbay Uzun, Gülnur İpek, Züleyha Yıldırım, Havva Bostan, Emine Çelik, Hilal Türüt, Emine Güveli, Nurcan Yanık, Havva Demirci, Arzu Bozkurt, Büşra Güzel, Şeyda Kaba, Gülseren Akkemik, "Bu haber olay53 haber muhabiri tarafından kura yerinde takip edilmek suretiyle haberleştirilmiştir" İlknur Topay, Havva Aydın, Hatice Şişman, Semra Eroğlu, Nevin Sarı, Seher Temur, Fatma Civelek, Nurcan Tüfekçi, Nuriye Kurtuluş, Fatma Büyük, Müstekim Er, Coşkun Memişoğlu, Meryem Güney, Saare Özdemir, Fatma Öksüz, Gülcan Reisoğlu, Fatma Dal, Melek Çelik, Meral Bayraktar, Nebahat Kuk, Harun Karamustafa, Rabia Özdemir, Ahu Deniz Yılmaz, Emriye Kocaman, Sevgi Balcılar, Leyla Kahraman, Saniye Civelek, Yener Uzun, Ayşe Güzel, Hatice Büyük, Nuran Yıldız, Ayşe Kara, Ayşe Alaç, Rukiye Tüfekçi.

RİZE MERKEZ TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ:  Zehra Balcı, Servet Çalık, Merve Avcı, Hüseyin Koçali, Nilgün Hacıömeroğlu, Nurcan Uzun, Esra Topal, Arzu Sarıhan, Hanife Recep, Aydın Türüt, Zeyne Telci, Şennur Türüt, Asiye Ayhan, Halil İbrahim Feyiz, Tenzile Kar, Sevilay Tercuman, Vildan Biber, Cihan Yenigün, Fatma Piyadeoğlu, Nurten Yılmaz, Ömer Karakurt, Ruveyde Şemşek, Nazmiye Berber, Makbule Çatıroğlu, Şeref Akyıldız, Nermin Karaosmanoğlu, Neriman Tepecik, Nursen Kol, Hatice Aydın, Havva Karahasan, Yaşar Kandemir, Şenay Çepni, Nurcan Çil, Resmi Yanık, Esra Kaya, Sevim Yıldız, Emine Uzun, Sebiha Yücel, Yasemin Yılmaz, Huri Bektaş Kandemir, Tülay Sarıhan, Meltem Koyuncu, Gülay Bülbül, Nadire Topçu, Erdal Bakırcı, İsmail Öksüz, Fatma Coşkun, Emine Katırcı, Melek Dural, Fethiye Erbaş, Emine Maraş, Kevser Çolak, "Bu haber olay53 haber muhabiri tarafından kura yerinde takip edilmek suretiyle haberleştirilmiştir" Fatma Başaran, Havva Köse, Selma Ersayın, Havva Döne, Şükran Topçu, Musa Pulgir, Seyhan Aslan, Emine Yazıcı, Fatma Çolak, Emine Yılmaz, Gülten Kuvel, Nuray Kabil, Arzu Yazıcı, Hatice Baloğlu, Melek Selçuk, Merve Öz, Ayşe kalyoncuoğlu, Ayşe Arıcan, Halime Sevimli, Fatma Kazdal, Zühre Abay, Makbule Hacer Çavuşoğlu, Neslihan Papaker, Birsel Koçal, Fatma Öksüz, Zehra Zeliha Semiz, Hülya Uçar, Meryem Karali, Zinnet Kar, Mahmut Karabulut, Sülbiye Karali, Dilber Karadeniz, Mervenur Köse, Günay Reis, Fatma Öksüz, Havva Çil, Hayriye Sezer, Ferihan Eksil, Şaduman Polat, Hanife Kurk, Pınar Öksüz, Nuray Şiviloğlu, Abdurrahman Sancaktutan, Yasemin Azaklı, Yasemin Kayış, Hamdiye Karkar, Dilek Erbaş, Gülsüm Çil, Fatih Avcı, Gül Bülbül, Emine Arslan 

rizede-iskur-kurasi-cekilmeye-baslandi-(1).jpgrizede-iskur-kurasi-cekilmeye-baslandi-(9).jpgrizede-iskur-typ-kurasi-cekildi-(1).jpgrizede-iskur-typ-kurasi-cekildi-(2).jpgrizede-iskur-typ-kurasi-cekildi-(6).jpg

Yorumlar (1)
Meryem gul 4 hafta önce
Ben çok üzüldüm,kaç sene kuradan çikamyorum,artık şansizlik
Reklam Alanı
17
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
Çay 'Şekerli' mi, 'Şekersiz' mi İçilmeli?
Çay 'Şekerli' mi, 'Şekersiz' mi İçilmeli?
Namaz Vakti 20 Ekim 2020
İmsak 05:03
Güneş 06:28
Öğle 12:08
İkindi 15:07
Akşam 17:37
Yatsı 18:57
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 5 13
2. Fenerbahçe 5 11
3. Karagümrük 5 8
4. Antalyaspor 5 8
5. Erzurumspor 4 7
6. Galatasaray 5 7
7. Sivasspor 4 7
8. Kasımpaşa 5 7
9. Hatayspor 4 7
10. Göztepe 5 6
11. Konyaspor 4 6
12. Kayserispor 5 6
13. Çaykur Rizespor 5 5
14. Trabzonspor 5 5
15. Malatyaspor 5 5
16. Denizlispor 5 5
17. Gaziantep FK 5 4
18. Beşiktaş 4 4
19. Gençlerbirliği 4 4
20. Başakşehir 5 4
21. Ankaragücü 4 1
Takımlar O P
1. İstanbulspor 5 12
2. Tuzlaspor 5 11
3. Altay 5 10
4. Ankara Keçiörengücü 5 10
5. Adanaspor 5 9
6. Altınordu 5 9
7. Adana Demirspor 5 8
8. Samsunspor 5 8
9. Giresunspor 5 8
10. Bursaspor 5 7
11. Balıkesirspor 5 6
12. Akhisar Bld.Spor 5 5
13. Bandırmaspor 5 5
14. Ümraniye 5 4
15. Ankaraspor 5 4
16. Eskişehirspor 5 3
17. Menemen Belediyespor 5 2
18. Boluspor 5 1
Takımlar O P
1. Everton 5 13
2. Aston Villa 4 12
3. Liverpool 5 10
4. Leicester City 5 9
5. Arsenal 5 9
6. Wolverhampton 5 9
7. Tottenham 5 8
8. Chelsea 5 8
9. West Ham 5 7
10. Leeds United 5 7
11. Man City 4 7
12. Southampton 5 7
13. Newcastle 5 7
14. Crystal Palace 5 7
15. M. United 4 6
16. Brighton 5 4
17. West Bromwich 5 2
18. Burnley 4 1
19. Sheffield United 5 1
20. Fulham 5 1
Takımlar O P
1. Real Sociedad 6 11
2. Villarreal 6 11
3. Real Madrid 5 10
4. Getafe 5 10
5. Cádiz 6 10
6. Granada 5 10
7. Real Betis 6 9
8. Atletico Madrid 4 8
9. Barcelona 4 7
10. Sevilla 4 7
11. Osasuna 5 7
12. Elche 4 7
13. Valencia 6 7
14. Athletic Bilbao 5 6
15. Eibar 6 5
16. Huesca 6 5
17. Celta de Vigo 6 5
18. Deportivo Alaves 6 4
19. Real Valladolid 6 3
20. Levante 5 3