Hangi Yüzle Vatandaştan Oy İstiyorlar?

"Seçim çalışmalarına hız vermeden devam eden CHP Rize Milletvekili Adayı Av. Remzi Kazmaz, Rize’nin içler acısı durumuna isyan etti."

Hangi Yüzle Vatandaştan Oy İstiyorlar?

Seçim çalışmaları sırasında Rize’yi adım adım gezen Kazmaz Rize Belediyesinin Rize için yapmadıklarını eleştirdi. Rize yıllardır sahipsiz  bıraktılar diyen Kazmaz  açıklamalarına şöyle devam etti.“Bunlar 10 numara proje diye başkanlığa aday oldu, yıllar geçti bir numaraları olmadığını anladık. Rize’liye yazıktır, günahtır. Meydan projesi diye bir proje başlattılar yıllardır hem Rize trafiğini hem Rize esnafını felç ettiler. İşbilmez Belediye ve onun arkasında duran iktidar Rize için verdikleri sözleri yerine getirmiyor ve utanmadan birde çıkıp seçimlerde vatandaşımızdan yine oy istiyor.

Elinde iktidar gücü olupta bu projeleri gerçekleştiremeyenleri Rize’linin vicdanına ve iradesine teslim ediyorum. Rize ve Rizeli çok daha iyi yerlerde olmalıdır. Rize Turizm ve Sanatın baş kenti olmalıdır. Biz bunu başarabilecek kabiliyet ve kapasitedeyiz.  Rize Belediye başkanının 5 yılda bitiremediği projeleri 2 yılda bitirebilecek kadromuz Rizeli vatandaşlarımızdan görev beklemektedir. Hep birlikte Rize’yi ve Rizelileri çok daha iyi yerlere çıkartacağız. 

Rize Belediyesi vatandaşa hizmet etmemekte ve daha kötüsü kendi işini bile yapmamaktadır. Sokaklar çöplerle dolu, sahil şeridi perişan halde, yollarımız kaldırımlarımız binalarımız içler acısı Rizeli vatandaşlarımız derhal bu gidişata dur demelidir. İş bilmez insanlardan yetkiyi alıp İşi bilen ve Rizeyi seven CHP kadrolarına görevi emanet etmelidir dedi”.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER