Cumhurbaşkanı Erdoğan Babaocağı Güneysu’da

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, memleketi Güneysu'ya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Güneysulu hemşehrilerinden 31 Mart yerel seçimlerinde yeni bir rekor bekliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Babaocağı Güneysu’da

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Artvin Mitingi sonrasında hava muhalefeti nedeniyle karayolu ile geçtiği sahil ilçesi Arhavi’den helikopterle baba ocağı Rize’nin Güneysu ilçesine geldi.  20.30 sıralarında helikopterle Güneysu İlçe Stadı’na gelen Erdoğan, buradan partisine ait otobüsle ilçe merkezine geldi.  Erdoğan, yarın Rize ve Trabzon’da mitingleri olduğunu, yarın akşam Trabzon dönüşü tekrar Güneysu’ya geleceğini, ardından Pazar günü Rize’den ayrılarak gün boyu Ordu ve Samsun’da olacağını belirtti. 

cumhurbaskani-erdogan-babaocagi-guneysu’da-(2)-001.jpg

Güneysu Merkez Camisi önünde otobüs içerisinden vatandaşlara hitap eden Erdoğan, konuşmasına hemşehrilerini selamlayarak başladı.

Erdoğan, önce Ardahan ardından da Artvin'de bulunduklarını, hava koşulları çok ağır olduğu için Ardahan'dan Artvin'e karadan gelmek zorunda kaldıklarını söyledi.

Buna rağmen hem Ardahan'da hem de Artvin'de muhteşem ve coşkulu kalabalıklara hitap etme imkanını bulduklarını, bundan dolayı çok mutlu olduklarını belirten Erdoğan, yarın da Rize'de tüm hemşehrileriyle beraber olacaklarını dile getirdi.

Erdoğan, Güneysu'nun hep rekorlara alıştığını vurgulayarak, sözlerini şöyle sürdürdü: "31 Mart'ta Güneysu'da bu evladınıza inşallah bu rekoru kırmaya hazır mıyız? Birilerine gereken cevabı vermeye hazır mıyız? İnşallah yarın da Rize'de hep beraber gereken cevabı vereceğiz. Ondan sonra Trabzon'a geçeceğim. Yarın akşam yine evimdeyim, sonra da ertesi gün Ordu, Samsun. Durmak yok, yola devam." 

Vatandaşlara, "Yalnız siz bu ara çay bulamıyor muşsunuz" diyerek, kalabalığa kenevirden yapılmış torbaların içinde çay dağıtan Erdoğan, çocuklara da oyuncak hediye etti.

cumhurbaskani-erdogan-babaocagi-guneysu’da-(1)-001.jpgcumhurbaskani-erdogan-babaocagi-guneysu’da-(2).jpgcumhurbaskani-erdogan-babaocagi-guneysu’da-(3).jpgcumhurbaskani-erdogan-guneysu’da-(1).jpgcumhurbaskani-erdogan-guneysu’da-(2).jpgcumhurbaskani-erdogan-guneysu’da-(3).jpgcumhurbaskani-erdogan-babaocagi-guneysu’da-(3)-001.jpgcumhurbaskani-erdogan-babaocagi-guneysu’da-(4).jpgcumhurbaskani-erdogan-babaocagi-guneysu’da-(5).jpg

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER