Avcı: "Vitrinde CHP ve İYİ Parti, İçerde FETÖ ve HDP Var"

AK Parti İl Başkanlığı, Yazılı Basın Açıklaması Yaptı.

Avcı: "Vitrinde CHP ve İYİ Parti, İçerde FETÖ ve HDP Var"

AVCI: “VİTRİNDE CHP ve İYİ PARTİ, İÇERDE FETÖ VE HDP VAR”

Avcı: “Vitrinde CHP ile İyi Parti var ama mağazanın içerisinde girdiğimizde FETÖ ve HDP’nin orada olduğunu görüyoruz.” dedi.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, partisinin Ardeşen aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada CHP ve İyi Parti ittifakının arkasında FETÖ’nün ve PKK’nın siyasi uzantısı HDP’nin olduğunu söyledi.

Avcı, “Vitrinde CHP ile İyi Parti var. Mağazanın içerisine girdiğinizde ise karşınıza her türlü gayri yasal örgüt ve organizasyon çıkar. Mağazanın içerisine giriyorsunuz FETÖ orada. Şuradan bir döneyim başka tarafa bir geçeyim diyorsunuz PKK orada. Bunlar HDP’yi siyasi strateji gereği yanlarında tutmak istemiyorlar ama HDP’nin eş genel başkanı çıkıyor bütün stratejiyi faş ediyor, her şeyi ortaya koyuyor. Diyor ki ‘biz güneydoğuda AK Parti’yi mağlup edeceğiz, ülkenin diğer bölgelerinde ise AK Parti’nin kaybetmesi için siyasi partilere destek vereceğiz’. Ardeşen’deki tablo da budur. Kimlerin kimlerle kol kola girdiğini çok iyi görmemiz lazım. Teşkilat mensubu arkadaşlarımızın da bunu vatandaşlarımıza çok doğru bir şekilde anlatması lazım.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 16:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fırtına
Fırtına - 3 ay Önce

Ardeşeni kaybedileceği anlaşılınca her yol deneniyor. Belediyecilik konuşabiliyor mu. Ardeşene ne katkısı oldu anlatabiliyır mu. Yok. Ardeşenli kimin fetöcü olduğunu çok iyi bilir. Ardeşende herkes birbirini tanır.

Çiriğinci
Çiriğinci - 3 ay Önce

Ardeşene ne yararın olmuş. Bir tane ardeşenlinin sorunu ile ilgilendin mi. Ardeşene bir yatırım gelsin diye çalıştın mı. Ardeşenliyi ne kadar tanıyorsun. Şimdi gel iftira at seçim kazan. Yok öyke yağma

Tuncalı
Tuncalı - 3 ay Önce

Yemezler

Algıcılar sizi
Algıcılar sizi - 3 ay Önce

Ey editör algı oluşturma haberlerini yayımlıyorsun yorumları niye yayımlamıyorsun. Daha da sizin siteden bir haber okumam. Bu son

cacivati
cacivati - 3 ay Önce

o mağazanin sahiplerini herkes biliydr

asıl fetocular
asıl fetocular - 3 ay Önce

asıl fetocular kim biliyoruz.

SIRADAKİ HABER