Aksa Çoruh Elektrik’ten Çocuklara Karne Hediyesi

Aksa Çoruh Elektrik’in, Mayıs ayında Rize’deki ortaokullarda başlattığı resim yarışmasının kazananları belli oldu. Çocuklardan “enerji” temasıyla resim yapmalarını isteyen ve dereceye girenleri ödüllendiren Aksa Çoruh Elektrik; yarışmanın kazananlarını karne gününde açıkladı. Rize Merkez Kömürcüler Ortaokulu öğrencisi Nisanur Büyük yarışmanın birincisi olarak bilgisayarını Aksa Çoruh Elektrik Rize İl Müdürü Tolga Metin’in elinden aldı.

Aksa Çoruh Elektrik’ten  Çocuklara Karne Hediyesi

Türkiye’nin en büyük enerji şirketlerinden biri olan Aksa Çoruh Elektrik, Rize’de gerçekleştirdiği resim yarışmasının sonuçlarını açıkladı. Mayıs ayında Rize’degerçekleştirilen “Senin Enerjin, Senin Resmin” yarışmasında öğrenciler, kendi gözlerinden enerjiyi resmetti.

Rize’de düzenlenen törene Aksa Çoruh Elektrik Rize İl Müdürü Tolga Metin, okul müdürleri, öğretmenler ve çocukların aileleri de katılarak hediyeler sahiplerine dağıtıldı.

Yarışmada Rize Kömürcüler Ortaokulunda7. sınıf öğrencisi olan Nisanur Büyük birinci olurken, Rize Karasu Ortaokulundaki 5. sınıf öğrencisi Ali Mert Kuri ikinci, Küçükçayır Ortaokulundaki 7. sınıf öğrencisi olan Emine Memişoğluise üçüncü oldu.

Çocukları bilinçlendirmek ve içlerindeki enerjiyi bulmalarına yardımcı olmak amacıyla bu projeyi gerçekleştirdiklerini belirten Aksa Çoruh Elektrik Rize İl Müdürü Tolga Metin,“Yaz tatili öncesinde çocuklarımızı sevindirmek ve onların yanında olmak için bu projeye imza attık. Mayıs ayında başlattığımız projemizde yoğun bir ilgiylekarşılaştıkve Rizeli çocuklarımızdan enerji dolu resimler geldi. Bu anlamda hem çocuklara, hem öğretmenlerimize,hem de velilere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Aksa Çoruh Elektrik’in gerçekleştirdiği “Senin Enerjin, Senin Resmin” yarışmasında birinci olan öğrenci dizüstü bilgisayar,ikinci olan öğrenci tablet, üçüncü olan öğrencibisikletkazanırken,yarışmaya katıl

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER