Pazar Kaymakamı Aslan'dan Hentbolculara kutlama yemeği

Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan, bugün oynadıkları karşılaşmada Sivas 4 Eylül Belediye spor kulübü takımını yenen Pazarspor Bayan Hentbol Takımına kutlama yemeği verdi.

Pazar Kaymakamı Aslan'dan Hentbolculara kutlama yemeği
Pazarspor Bayan hentbol takımı bu gün zorlu rakibi karşısında aldığı galibiyet sonrasında İlçe Kaymakamımız Selçuk Aslan başarı yemeği verdi.

Hentbol takımızın bu yıl gösterdiği başarılı performans tüm camianın takdirini toplarken İlçe kaymakamımız da bu gün alınan galibiyet ve gösterilen başarıdan dolayı Hentbolculara moral yemeği verdi. Yemekte bir konuşma yapan Kaymakam Selçuk Aslan, ''Hentbol takımımız oldukça güzel bir şekilde lige başladı. Yedi hafta galip geldikten sonra Kastamonu maçında nazara geldik, rakip bizi yenmedi, biz rakibe yenildik. O gün bir nazar vardı üzerimizde. Ordu maçını izleyemedim ama izleyen arkadaşlarımız bir parça hakem kusuru olduğu iddiasında, Tabi kendi gözlerimle izlemedim maçı ama tırnak içerisinde insanların günahını almayayım diyeceğim. Bu gün gruptaki Sivas gibi önemli rakiplerden birinden önemli bir puan aldık. O anlamda bu gün arkadaşları gündemde olan filmlerden birine götürmeyi teklif etmiştim ama karşıdan gelen istek yemek olsun eğlence olsun tarzında oldu. Maksat biraz üzerinizdeki stresi alabilelim, motivasyonunuza belki bir parça katkımız olabilirse kendimizi mutlu addedeceğimizi belirtmek istiyorum. Bu günkü galibiyetle yedilik seriniz, inşallah bundan sonraki yedilik seri olarak devam eder. Hepimizin hedefleri var, bizimde Kulüp olarak ilçe olarak hedeflerimiz var, sizler ile gurur duymak istiyoruz. Sizler kendi yapmış olduğunuz branşta basamakları çıkmak istiyorsunuz ve hakkınızdır, yani karşılıklı kazanmayı istiyoruz. Yani sizler kazandıkça Pazarspor, Pazarspor kazandıkça da sizler kazanacaksınız. Hepinizi süper ligde ve milli takımın formasını taşıyan sporcular olarak görmek bizleri mutlu edecektir. Emin olunki kıvanç duyarız, mutluluk duyarız'' dedi.
Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2013, 19:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER