Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Rize Ticaret ve Sanayi Odası ve Rize Ticaret Borsası müşterek toplantısına katıldı.​

Toplantıya, TOBB Başkan Yardımcısı Ali Kopuz, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Şükrü Cevahir, Rize Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan, Meclis Başkanı Resul Okumuş, Ordu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ziver Kahraman, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Meclis Başkanı Mustafa Şadan Eren, Trabzon Ticaret Borsası Başkanı Eyyüp Ergan, Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Kesim, Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu, Meclis Başkanı Cemal Cahit Akbeniz, Çayeli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Mert, Pazar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Çakır, Odalar ve Borsa Meclis Üyeleri ile Genel Sekreterleri, Rize Kadın Girişimciler ve Rize Genç Girişimciler Kurulu Başkan ve üyeleri katılım sağladı.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, RTSO ve RTB meclis üyeleri ve Rize Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu üyeleri ile istişarelerde bulundu.

Rize'de köpeklerin kovaladığı genç motosikletiyle kaza yaptı. Rize'de köpeklerin kovaladığı genç motosikletiyle kaza yaptı.