Zeytinburnu’nda kadın hırsızlar kamerada

İstanbul Zeytinburnu'nda şüpheli 4 kadın, sokak üzerindeki markette hırsızlık gerçekleştirdikten sonra bir daireyi soyarak kayıplara karıştı. Dedektif gibi iz süren ev sahibi veteriner hekim Seda Serdar Çelik'in ulaştığı güvenlik kamera görüntülerine, şüphelilerin markett

Zeytinburnu’nda kadın hırsızlar kamerada

Olay, 15 Haziran günü Gökalp Mahallesi'nde gerçekleşti. İddiaya göre, şüpheli 4 kadın sokak üzerinde bulunan bir markete girdi. Şüphelilerin 2'si dışarıda bulunan manav tezgahının önünde bekleyerek kayısılardan yedi. Market içinde bulunan şüphelilerden biri aldıkları suların parasını öderken diğeri reyonda bulunan çikolataları çalarak kıyafetinin içine gizledi.

Marketten çıkan şüpheliler daha önceden belirledikleri bir apartmana giderek kapısını açtı. Şüpheliler, veteriner hekim Seda Serdar Çelik'in yaşadığı dairenin çelik kapı kilidini kırarak içeri girdi. Yaklaşık 50 bin liralık eşyayı çalan şüpheliler, apartmandan tek tek dışarı çıktı. Şüpheliler farklı istikametlere yürüyerek bindikleri taksilerle olay yerinden uzaklaştı. Olayın ardından veteriner hekim Seda Serdar Çelik dedektif gibi iz sürerek güvenlik kamera görüntülerine ulaştı.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER