İçişleri Bakanı Soylu, Gaziosmanpaşa'da Ünyeliler iftar programına katıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gaziosmapaşa'da Ünyeliler Derneği tarafından verilen iftar programında yaptığı konuşmada, “Yarım kalmış bir işimiz var. Bunu tamamlayacak mıyız? Bu yarım kalmış işimizi hep beraber tamamlayalım hakikaten İstanbul'u İstanbul'a yakışır

İçişleri Bakanı Soylu, Gaziosmanpaşa'da Ünyeliler iftar programına katıldı

Gaziosmanpaşa Ünyeliler Derneği tarafından özel bir düğün salonunda verilen iftar programına davetli olarak katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, büyük bir ilgiyle karşılandı. Bakan Soylu tek tek masalara giderek vatandaşların Ramazan ayını tebrik etti. İftarın ardından konuşma yapan Bakan Soylu, program özelinde bütün annelerin gününü kutladı.

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyin selamlarını, muhabbetlerini ve Ramazan dileklerini getirdim”

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın selamlarını getirdiğini dile getiren Bakan Soylu, “Size bir selamım var. Selamlar öncelikle üzerimde emanettir. Kıymetli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyin selamlarını, muhabbetlerini ve Ramazan dileklerini getirdim. Yine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımız bizim Binali ağabeyimiz İstanbul için yepyeni bir heyecan, İstanbullu ile kucaklaşmak için adım atan ve hizmetleri ile İstanbullularla buluşmak için adım atan, kıymetli başkanımız Binali beyin de selamlarını, muhabbetlerini ve Ramazan dileklerini getirdim. Bir mübarek akşamdayız, vaktinizi çok almayacağım ve sadece sizinle yüz yüze gelmek ve bunu bize bir fırsat olarak önümüze koyan hem Gaziosmanpaşa Ünyeliler Dernek Başkanı Ali Kemal Beye, hem onun yönetimine, hem bu akşam bu güzel iftarda aynı sofranın etrafında birlikte olduğumuz Ünyeli hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 23:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER