Heyecanlanan damat, gelin yerine şahidi öptü!

Eskişehir'de nikah masasında heyecanlanan damat adayı, gelin yerine nikah şahidini öptü

Heyecanlanan damat, gelin yerine şahidi öptü!

Eskişehir'in İnönü ilçesinde yapılan nikahta aslında her şey ilk başlarda normaldi. Birbirini seven çift güzel bir törenle, hayatlarını birleştirmeye çalışıyordu. Ne olduysa imzalar atıldıktan sonra oldu.

Sevdiği insanla hayatını birleştiren damat, heyecandan gelini öpmeyi unuttu. Nikah şahidi olan arkadaşı ile öpüşen damadın bu gülümseten görüntüleri nikah sonrasında fark edildi.

SOSYAL MEDYADA ÇOK İZLENDİ

Özellikle sosyal medyada bir çok kişi tarafından beğenilen ve yorumlanan videodaki neşe dolu anlar, çifte güzel bir anı olarak kaldı.

DAMAT NİKAH GÜNÜ YAŞADIKLARINI ANLATTI

Arkadaşları tarafından olayın baş kahramanları ile röportaj yapıldı. Damat İlker Güçlü, "Gerçekten çok değişik bir durum oldu. Biz de videoda izleyince görük. Daha önce o heyecan ve mutluluktan fark etmemiştik. Nikah şahidi olan arkadaşım Abdullah çocukluk arkadaşım zaten. Yani onunla dalga geçerken, alay konusu ben oldum. Ama eğlendik, güzel bir anı oldu" dedi.

Videoyu izledikten sonra eğlendiklerini söyleyen gelin Nuriye Güçlü ise, "Çok eğlendik. O an beni öpmediğini ya da öpmesi gerektiğini hiç farketmedim. O an bana ve İlker'e belediye tarafından hediyeler verilmişti. O esnada nedense bende o hediyeler ile meşgulüm. Sonradan İlker'in beni öpmediğini fark ettim. Sorun da etmedim, güldük geçtik" diye konuştu.

Kaynak: HABER7.COM

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2017, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER