Hayati Yazıcı'nın eşinden aday listesine tepki

Eski Bakanlardan Hayati Yazıcı'nın eşi ve Ak Parti İstanbul İl Kadın Kolu kurucu üyesi Selma Yazıcı, twitter hesabından milletvekili aday listesinin açıklanması üzerine tepki gösterdi. Selma Yazıcı hesabından şunları yazdı:

Hayati Yazıcı'nın eşinden aday listesine tepki
"Biraz bağır çağır, biraz şarkı söyle ,biraz çalışır gibi yap Adaylık senin de olsun!!! Yazık ak parti bunlarla mı seçime gidecek !!! Partili olmak ,yıllarca partide ter dökmek ,çalışkan ,güvenilir olmak meziyet değilmiş gördük .Gerçekten hak eden adayları listede görememek veya seçilemeyecek pozisyonda görmek üzücü .İllada birilerine yakın mı olmak gerekiyor?"
 
Yazıcı daha sonra söz konusu paylaşımlarını hesabından kaldırdı.Ancak birçok twitter kullanıcısı paylaşımın capslerini aldı. Selma Yazıcı daha sonra açıklamalarını sürdürdü. Şunları yazdı:
 
"Özgür birey olarak Yanlışa yanlış derim .Bazı kişiler yazdıklarımdan komik anlamlar çıkarmaya çalışıyor,boşuna birşey aramayın yazdıklarım gayet açık .Öküz altında buzağı aramayın.Açıklanan listeyi beğenmemiş olmam Ak Parti karşıtı olma anlamını taşımıyor.Bu partinin kurulumundan bu zamana emeğim var, yanlışa yanlış derim."
 
Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2015, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER