Hakan Çalışkan kimdir?

Silivri Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan kimdir? Makamında ölü bulunan Hakan Çalışkan ne zaman göreve başlamıştı? İşte tüm detaylar

Hakan Çalışkan kimdir?

HAKAN ÇALIŞKAN KİMDİR?

İstanbul Emniyeti Mali Şube Müdür Yardımcısı olarak görev alan ve ardından 26 Aralık 2016 tarihinde Emnyiet Müdürü Hakan Er'in yerine Silivri'ye Emniyet Müdürü olarak atanana Hakan Çalışkan 31 Temmuz 2017 tarihi itibariyle makamında ölü bulundu. 

Emniyet müdürleri için tayin dönemi olmamasına rağmen bu göreve atanmasında İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın teklifinin etkili olduğu ve bu teklif sonucunda İstanbul Valisi Vasip Şahin'in onay verdiği belirtiliyor.

Uyuşturucu konusunda ilçede büyük hassasiyet göstermesi ile bilinen Hakan Çalışan sabah saatlerinde makamına giren görevli bir polis tarafından, yerde hareketsiz yatarken buldu ve 112 sağlık ekiplerine haber verildi

Çalışkan'ın Silivri Emniyet Müdürlüğü'ndeki makam odasına gelen sağlık ekipleri, Emniyet Müdürü Çalışkan'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı incelemede bulundu. 

Öte yandan, Hakan Çalışkan'ın intihar ettiği iddia edildi.

hakan-çalışkan

Kaynak: HABER7.COM

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2017, 12:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER