Gaziantep Atatürk Lisesi mezunları bir araya geldi

Gaziantep Atatürk Lisesi Mezunları Derneği'nin (ALİMDER) geleneksel "Nohut Dürümü Buluşması ve Mangal Keyfi" etkinliğinde mezunlar ve öğrenciler bir araya geldi.

Gaziantep Atatürk Lisesi mezunları bir araya geldi

ALİMDER tarafından her yıl düzenlenen geleneksel ‘Nohut Dürümü Buluşması ve Mangal Keyfi' etkinliğinin bu yıl 10'uncusu, Gaziantep Atatürk Lisesinde yapıldı. Etkinliğe lisenin mezunlarından Gaziantep Bölge Adliye Mahkemeleri Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yalçın, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, CHP İl Başkanı Lütfü Demir, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hasan Teke, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Halil Uğur, hakim Mustafa Kılıç, eski milletvekili Akif Ekici, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Orhan Kızılaslan da katıldı.

“Atatürk Lisesi mezunu olmaktan her zaman gurur duydum”

ALİMDER Yönetim Kurulu üyesi olan Başsavcı Mustafa Yalçın, “Atatürk Lisesi mezunu olmaktan her zaman gurur duydum. Bizim öğrencilik dönemlerimizde şartlar pek elverişli değildi. Şimdi çocuklarımızın eğitimi için dernek olarak desteğimizi esirgemiyoruz. Eğitim hayatımızın en önemli dönemlerinde edindiğimiz dostluk ve kardeşlik ile bugün kocaman bir aile olduk” ifadelerini kullandı.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 22:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER