Eşini bıçaklayıp balkondan atmıştı! Karar çıktı

Ankara'nın Kahramankazan İlçesi'nde ayrı yaşadığı eşi Sevim E.'yi bıçakla yaralayıp balkondan aşağıya atan Fatih E. hakkında Kahramankazan Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan itiraz neticesinde tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkartıldı.

Eşini bıçaklayıp balkondan atmıştı! Karar çıktı

Olay, 25 Ağustos 2018'de Kahramankazan ilçesinde yaşandı. İddiaya göre, Fatih E., boşanma aşamasında olduğu karısı Sevim E.'yi ölümle tehdit etmeye başladı. Kocasının tehditlerinden korkan Sevim E., 3 kızı ile birlikte aesinin evine sığındı. Bir süre daha kocasının tehditlerine maruz kalan Sevim E., 25 Ağustos gecesinde aesinin evinde kocasının saldırısıyla karşı karşıya kaldı.

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI

 

 

Sevim E.'nin kaldığı apartmana gelen Fatih E., ikinci katta oturan karısına ulaşabilmek için birinci kattaki demir parmaklıkları kullandı. Parmaklıklardan tırmanarak eve giren Fatih E., burada karısına saldırmaya başladı. Karısını bıçaklayan Fatih E., aelerini kurtarmaya çalışan kızlarını da darp etti. Gözü dönmüş koca, kanlar içinde kalan karısını balkon aşağıya fırlattı, bununla da yetinmedi, yerde yatan karısının üzerine saksı fırlattı. Çocukların ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralı kadını hastaneye kaldırdı. Sevim E.'nin hastanedeki tedavisi devam ederken, gözaltına alınan Fatih E. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

'UFACIK BİR SES OLSUN HEMEN KORKUYLA UYANIYORUZ'

Olay günü yaşadıklarını anlatan Fatih ve Sevim E. çiftinin en büyük kızları E. E., olay günü babalarının kendilerini arayarak sürekli tehdit ettiğini, "Sizi öldüreceğim, bıçaklayacağım" dediğini söyledi. Boşanma sürecinde aeaelerine sığındıklarını belirten E. E., şunları anlattı: "Balkon demirlerinden çıkarak ikinci kata ulaşıyor ve aeme, bana ve kardeşlerime bıçakla saldırdı. Aemi boynunu bıçakla kesti. Aem yerde kanlar içinde yatarken aeme daha fazla zarar vermesin diye onunla boğuştuk. Daha sonradan aeme ulaşıyor, balkondan atıyor. Biz çok engel olmaya çalıştık ama bizi itti. İlk başta bacaklarını çıkarmaya çalıştı, aem bacaklarını içeri sokmaya çalıştı. Çok boğuşma yaşandı. Aem düştükten sonra üzerine saksı ve ne bulduysa attı. Aemi attıktan sonra kız kardeşlerimle aşağıya indik ama hala üzerine bir şeyler atmaya devam ediyordu."

Babasının kendisine ve kardeşlerine de saldırdığını kaydeden E. E., babasının kafasını duvara vurduğunu, parmağını kestiğini söyledi. Olaydan sonra babasının kaçtığını, bir müddet sonra da olayda kullanılan bıçağı almak için geri döndüğünü anlatan E. E., babası bulmadan önce bıçağı polise teslim ettiğini belirtti. Babasının serbest kaldığını dile getiren E. E., "Aemin hayati tehlikesi var. Şu an yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor. Ne benim, ne kardeşimin, ne de aemin hiçbir şekilde can güvenliği yok. Asla rahat yatamıyoruz. Çok büyük bir travma bu. Ufacık bir ses olsun hemen korkuyla uyanıyoruz" ifadelerini kullandı.

YAKALAMA KARARI ÇIKARILDI

Fatih E. hakkında Kahramankazan Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan itiraz neticesinde tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkartıldı.

Kaynak: HABER7.COM

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2018, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER