ÇORUH ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş FORTUNE 500LİSTESİNDE YERİNİ ALDI

Çoruh Elektrik Perakende Satış A.Ş Türkiye’nin en prestijli araştırmalarından biri olan Fortune 500 listesinde 235’inci sırada yerini alıp bu sene listeye ilk defa giren 93 şirketten biri oldu

ÇORUH ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş FORTUNE 500LİSTESİNDE YERİNİ ALDI

Fortune Türkiye dergisi, şirketlerin bilançolarını baz alarak belirlediği Türkiye’nin en büyük 500 şirketi listesini açıkladı. Türkiye’nin en büyük 500 şirketi sıralamasında 235’inci sıradan listeye giren Çoruh Elektrik Perakendebu sene listede ilk defa yer alan 93 şirketten biri oldu. Şirketbir önceki yıla göre cirosunu (net satış rakamlarını) yüzde 12,5 oranında artırarak Türkiye’nin en büyük şirketler listesine girmeye başardı.

Aksa Elektrik Ticaret ve Satış Genel Müdürü Murat Kirazlı 2017 yılında sergiledikleri üstün performans ile bu başarıyı yakaladıklarını kaydederek şunları söyledi: “Şirketimiz bu denli prestijli bir listede 235’inci olarak bir önceki yılına nazarancirosunu (net satış rakamlarını) yüzde 12,5 artırarak listede yerin almıştır.Tüm bu sonuçlar, Çoruh Elektrik Perakende olaraktüm paydaşlarımıza sunduğumuz kaliteli hizmetin somut birer göstergesidir. Bize bu gururu yaşatan tüm paydaşlarımızaiçtenlikle teşekkür ediyor, 2018 yılında da onların hayatını kolaylaştıracak ürün, hizmet ve kampanyaları onlarla buluşturmayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER