“Best Of Kültür 2019” ödülleri sahiplerini buldu

İstanbul Kültür Eğitim Kurumları'nın “Best Of Kültür 2019” ödülleri, dün gece düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. Ders yılı boyunca bilim, sanat, spor ve yabancı dil gibi branşlarda başarı gösteren öğrenciler ödüllerini birbirinden ünlü isimlerin elinden alırken

“Best Of Kültür 2019” ödülleri sahiplerini buldu

Kültür Koleji ve Kültür2000 Koleji, ders yılı boyunca dış platformlarda bilim, sanat, spor ve yabancı dil gibi branşlarda başarı gösteren öğrencilerinin başarılarını, bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Best of Kültür 2019 Ödül Töreni” ile kutladı. İstanbul Kültür Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen törende, yaşları 9 ile 18 arasında değişen öğrencilere plaketleri verildi. Ünlüler geçidine dönüşen ödül gecesinde yaklaşık 200 öğrenciye plaketlerini, Yalın, Oylum Talu, Nazlı Çelik, Kolpa, Okay Semiz, Zeynep Bastık gibi Türkiye'nin tanınmış isimlerinin elinden aldı.

Kültür Koleji Anadolu Lisesi Okul Müdürü Özgür Özmeral ve Oyuncu Sema Öztürk'un sunduğu ödül törenine ünlülerin yanı sıra ödül alan öğrenciler ve veliler de katılım gösterdi. Sahnede plaketlerini alan öğrencilerin velileri duygusal anlar yaşadı.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER