Basketbolculardan çocuk hastalara anlamlı ziyaret

Galatasaray, Beşiktaş ve Darüşşafaka takımlarında forma giyen basketbolcular, çocuk hastalara moral ziyaretinde bulundu. Basketbolcular, çocuk hastalarla fotoğraf çekilerek onlara hediyeler verdi.

Basketbolculardan çocuk hastalara anlamlı ziyaret

Galatasaray Doğa Sigorta takımından Caner Erdeniz, Göksenin Köksal, Beşiktaş Sompo Japan takımından Erkan Veyseloğlu, Ömer Utku Al ve Darüşşafaka Tekfen takımından Berk Demir ve Emircan Koşut, Bahçelievler Memorial Hastanesi'nin pediatri bölümü ve onkoloji bölümünde tedavi gören çocuk hastalara moral ziyaretin bulundu. Ziyaret esnasında çocuklarla oyun oynayan ve onlarla sohbet eden basketbolcular, çocukların tedavileri ile ilgili olarak da doktorlardan bilgi aldı. Ziyarette çocuklarla hatıra fotoğrafı çekilen basketbolcular, çocukları hediyeleri ile sevindirdi.

Basketbolcular ziyaret ilgili şöyle konuştu:
Göksenin Köksal, ''Buraya Darüşşafaka'dan, Beşiktaş'tan ve Galatasaray olarak kardeşlerimize moral amaçlı geldik. İdman ve maçlardan mümkün olduğunca boşluk bulabileceğimiz sürece inşallah gelmeye devam edeceğiz. Kardeşlerimize hediyeler verdik, fotoğraflar çekildik. Güzel bir organizasyon, inşallah daha fazla buraya geleceğiz''.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER