AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? (AÖF Sınavı Soru Ve Cevapları)

AÖF sınav sonuçları ne zaman belli olacak Hafta sonu Açık Öğretim Fakültesi ara sınavına giren öğrenciler, AÖF soruları, cevapları ve sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Sınava giren öğrenciler, soruların zorluğunda şikayet ederken notlarını hesaplamak için gözler A

AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? (AÖF Sınavı Soru Ve Cevapları)

Hafta sonu yapılan AÖF sınavı sonrasında öğrenciler, Anadolu Üniversite Açık Öğretim Fakültesi açıklamasında. 13 Nisan Cumartesi ve 14 Nisan Pazar günü AÖF Bahar Dönemi ara sınavı yapıldı. Sınava giren öğrencilerin, soruların zorluğundan, sorumlu olmadıkları konulardan soru gelmesinden gibi birçok konuda şikayetlerini sosyal medyadan yaptılar. Diğer yandan ise AÖF sınav soruları ve cevaplarının yayınlanmasını beklemeye başladılar. Peki AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar..

AÖF SORU CEVAP ANAHTARI NE ZAMAN YAYINLANIR?

AÖF bahar dönemi sınavı bu hafta sonu yani 13 Nisan ve 14 Nisan'da yapılacak. Anadolu Üniversite, AÖF soru ve cevaplarını ise sınavların bitiminde sonra yayınlıyor. Yani 14 Nisan öğleden sonra yapılacak sınavın bitimi sonrasında https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim sayfasından kontrol edebilirsiniz.

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN BELLİ OLACAK?

AÖF sınav sonuçları, genelde sınavların yapıldığı tarihten yaklaşık on gün sonra açıklanıyor. Bu durumda sınav sonuçlarının açıklanması 24 Nisan'ı bulabilir. Sınav sonuçları açıklandığı zaman https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinden öğrenci girişi ile öğrenilebilecek.

AÖF SINAV TARİHLERİ

Güz Dönemi Ara Sınavı 24 - 25 Kasım 2018

Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 12 - 13 Ocak 2019

Bahar Dönemi Ara Sınavı 13 - 14 Nisan 2019

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 25 - 26 Mayıs 2019

2018-2019 Öğretim Yılı Üç Ders Sınavı 20 Temmuz 2019

Eğitim, Güncel
#TR_Slot_200_1, #TR_Slot_200_2 { font-family: "Roboto",​sans-serif !important; font-style: normal !important; font-weight: bold; font-size: 100%; }

Kaynak: HABERLER.COM

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER