Teknosa'dan bayrama özel kampanya

Ramazan Bayramı'nın yaklaşmasıyla bayram sevincini arttıracak özel bir kampanya hazırlayan Teknosa, 24-27 Mayıs tarihleri arasında geçerli Tupturuncu kampanyası ile teknoloji ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olma fırsatı sunuyor.

Teknosa'dan bayrama özel kampanya

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, bayrama özel Tupturuncu kampanyası ile ihtiyaç duyulan teknoloji ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olma imkanı sunuyor. Bayram hazırlıklarını tamamlamak ya da bayramda sevdiklerini mutlu etmek isteyenler, 24-27 Mayıs tarihleri arasında televizyondan akıllı telefona, notebooktan küçük ev aletleri ve kişisel bakıma kadar birçok ürüne kampanyalı fiyatlarla tüm Teknosa mağazalarından ve teknosa.com üzerinden erişebilecekler.

Tupturuncu kampanya kapsamında televizyonunu yenilemek isteyenler için yüzde 25 oranında indirimler sunuluyor. Notebook ve akıllı telefon alışverişi için avantajlı fırsatlar sunan kampanyada, HP AMD A9 notebook yüzde 20 oranında indirimle 2 bin 999 TL'ye sunulurken, iPhone7 Plus 32 GB akıllı telefon da 3 bin 999 TL'ye satılıyor. Samsung Galaxy A20 akıllı telefon alanlar ise 299 TL değerinde Preo RQ77-21 model drone'a 1 TL'ye sahip olabiliyor.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER