Kuyumcu Ardeşen TSO Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

İşadamı İsmail Kuyumcu Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı'na adaylığını açıkladı.

Kuyumcu Ardeşen TSO Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

2 Nisan’da yapılacak olan Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimi için işadamı İsmail Kuyumcu adaylığını açıkladı.

Kaçkarlar İnşaat Şirketi’nin sahibi İsmail Kuyumcu meclis üyesi adayları ve basın mensuplarıyla yemekli toplantıda bir araya geldi.

Kuyumcu burada yaptığı açıklamada, “Ardeşen’imizi kucaklayacak tüm sorunlarını çözmede öncelikli görev üstlenecek ve bir takım çalışması ile tüm üyelerine mesai gözetmeksizin hizmet edecek bir yapı ile Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odasına adaylığımızı açıklıyorum.” Dedi.

İşadamı İsmail Kuyumcu açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Çağımız dünyasına örgütlü toplumların her alanda sergiledikleri başarı hikayeleri damgasını vurmaktadır. Örgütlü toplumlar üyelerinin sinerji ve katkılarıyla maksimum verim ve başarıyı yakalayabilmektedirler. Ülkemizde faaliyet gösteren “ Ticaret ve Sanayi Odaları” üyelik yapısı ve oluşumu itibariyle örgütlü toplum yapısının en güzel örnekleridir. Ticaret ve sanayi odaları üyelerin müşterek ihtiyaçlarının karşılanması,  mesleki faaliyetlerinin kolaylaştırılması bakımından kamu tüzel kişiliğine sahip meslek kuruluşlarıdır. Bu bağlamda Ardeşen Ticaret ve Sanayi odası da aynı amaç ve kapsamda 1994 yılından buyana faaliyetini sürdürmektedir. Değişen mevzuatlar, yasal düzenlemeler, günün koşulları, mesleki ihtiyaçlar ve yöresel ihtiyaçlar gibi sürekli değişim gerektiren bir hayatta stabil kalarak ihtiyaçlara karşı organize bir cevap üretememek maalesef toplumsal değer ve kazanımlarımızın bir sonraki nesillere aktarımını sekteye uğratmaktadır. Sorunları tespit eden, proje ve çözüm üreten, danışan ve birlikte yöneten bir anlayışı hakim kılmak ise bizim tüm değerlerimizin sonraki nesillere aktarımını sağlayacaktır. Bu bağlamda; Ardeşen’imizi kucaklayacak tüm sorunlarını çözmede öncelikli görev üstlenecek ve bir takım çalışması ile tüm üyelerine mesai gözetmeksizin hizmet edecek bir yapı ile Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odasına adaylığımızı açıklıyorum. Her şeyden önemlisi “ben” anlayışını bir kenara bırakarak “biz” anlayışı ile bir takım çalışması sergilenecek ve Ardeşen’imize hizmette yarışılacaktır. Basın toplantımıza iştirak eden basın mensubu arkadaşlarımıza ve oda üyelerimize teşekkür eder çıktığımız bu yolda Yüce Allah’ tan (cc) başarı ve kolaylıklar temenni ederim.”

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 12:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER