İsmail Kuyumcu " ARDEŞEN KAZANMIŞTIR "

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) seçimleri sonrası meslek gurupları seçimlerinin çoğunluğunu alan liste adına İsmail Kuyumcu tarafından bir basın açıklaması yapıldı. Açıklamada; ATSO Meslek Gurupları seçimlerinde kazanan tarafın Ardeşen olduğu belirtildi.

İsmail Kuyumcu " ARDEŞEN KAZANMIŞTIR "

Yapılan basın açıklamasında şu görüşlere yer verildi;

ATSO Meslek gurupları seçimleri ilçemize yakışır bir seçim olmuştur. Her ne kadar listeler arası yarış olmuş olsa da iki tarafın listesinde yer alan arkadaşlarımız seçim süresince sağduyulu, olgun ve Ardeşen’imize yakışır bir nezaket örneği göstererek, meslekler arası dostluk ve kardeşlik mesajını vermişlerdir. Bu hassasiyeti gösteren tüm üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bu hassasiyeti bizden yana kullanan birbirinden değerli meslek gruplarının kıymeti üyeleri, Ardeşen'imize ve bölgemize daha iyi hizmet edebilmek için çıktığımız bu yolda teveccühleri bizden yana kullanmışlardır.

Halen Görevde olan ATSO Başkanımız ve yönetimde görev alan üyelerimizin gösterdikleri çabalar sonucu ilçemize ve bölgemize yaptıkları güzel hizmetlerden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Bizler, yapılan güzel hizmetlerin üstüne, yenilikçi bir vizyon ve misyon anlayışıyla Ardeşen’imizi daha ileriye taşıyacağız. Bu anlayışla görev süremiz içerisinde bütün ekibin onayıyla altına imzamızı atacağımız yeni projelerle üyelerimize, Ardeşen'imize ve bölgemize katkılar sağlayacağımıza inancımız sonsuzdur.

Güzel Ardeşen’imize daha iyi hizmet edebilmek için ATSO meslek gurupları seçimleri sürecinde birlikte yol arkadaşlığı yapan ekip arkadaşlarıma, hiçbir menfaat gözetmeden gönülden destek veren dostlarımıza ve çok kıymetli üyelerimize bir kez daha sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hayâlinizdeki Ardeşen’imizi inşa etmek için çıktığımız bu yolda kazanan tarafın Ardeşen’imiz ve bölgemiz olacağını bir kez daha vurgulayarak, üyelerimiz başta olmak üzere hepinize en kalbi duygularımızla sevgi ve saygılarımızı sunuyor,Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) seçim sonucunun Ardeşen'imize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz..

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2018, 22:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER