Gençlik ve Spor Bakanlığı Rize Kura Sonuçları

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olarak Rize İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde istihdam sağlanacak 60 kişilik sürekli işçi alımına ait kura çekimi başladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Rize Kura Sonuçları

Rize Yenişehir Spor Salonu’nda başlayan kura çekimi noter huzurunda gerçekleşiyor. Rize 1. Noter Vekili İbrahim Dal tarafından kura çekimi devam ediyor. Alım yapılacak kadro sayısının 4 katı kadar asıl ve yedek kişi çekilecek. Kura isim listesi önündeki  rakamlar başvuru sıra numarasını ifade eder. Asil ve yedek talihliler belirlenecek tarihte mülakata alınacak.

Rize’de alınacak toplam 60 kişilik kadro için İŞKUR'a 12 bin 571'i 10 adet temizlik görevlisi olmak üzere 15 bin 641 kişi başvuruda bulunmuştu.

Rize'de alımı yapılacak 60 kişilik kadro şöyle: "10 temizlik görevlisi (Normal), 2 temizlik görevlisi (Eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanan), 6 temizlik görevlisi (Engelli), 1 Aşçı, 1 Aşçı yardımcısı, 2 Cankurtaran, 6 Güvenlik görevlisi, 1 Resepsiyon görevlisi (ön büro elemanı), 2 Elektrikçi (Genel), 1 Isıtma ve sıhhi tesisatçı, 2 Garson (servis elemanı), 1 Mekaniker (pedallı araçlar), 8 Gençlik lideri (Önlisans), 16 Gençlik lideri (Lisans), 1 Makine Teknikeri"

10 Kişilik Normal temizlik Asıl Talihliler:

4164 - Gönül Albayrak 

8565 - Numan Şahin

7826 Mustafa Aktürk

2525 Elmas Güney

1464 Berat Yılmaz

3845 Fazilet Çelik

1166 Ayşe Şeremet

6011 İsa Azizoğlu

3936 Fidaye Alkan

9924 Saniye Tezel

2476 Emin Ali Esir

959 Aysun Büşra Karakaş

9383 Ramazan Çolak

2387 Elif Sürgün

4932 Hasan Meydan

7532 Muhammet Öksüz

9135 Özcan Balcı

3666 Fatma Meral

2571 Emine Eroğlu

4341 Gülizar Uzun

3309 Faruk Topçu

5718 Hüseyin Tarlacı

3106 Erol Yazıcı

1198 Ayşe Yılmaz

6046 İslam Türüt

3351 Fatih Güney

626 Asiye Delihasan

5227 Havva Ateş

8968 Orhan Yılmaz

7267 Meryem Merve Küçük

3598 Fatma Kasap 

621 Asiye Birben

2240  Ebru Mercan

1956 Çiğdem Büyük

6273 Kafiye Oflu

313 Ahmet Yüksel

9324 Rabia Aktaş

6764 Mehmet Şeker

8625 Nuray Levent 

1724 Büşra Taşçı

YEDEK TEMİZLİK İSİM LİSTESİ NORMAL

6958 Melek Kork

8857 Oğuz Alaçam

5521 Hikmet Peçe

7027 Memiş Pehlivan

228 Ahmet Ezen

1619 Sinan Berk

2258 Ebubekir Çelik

2830 Emre Can

9715 Rüstem Özmen

2186 Dursun Ali Kulaksız

221 Ahmet Çolak

7593 Muhammet Raşit Kart

3277 Fadime Aydın

4949 Hasan Taş

801 Ayla Büyük

7706 Murat Güney

5948 İlknur Temel

3892 Ferhat Sukas

2555 Emine Delihasan 

4270  Gülçin Şenkaya

5778 İbrahim Bayraktar 

6675 Mahire Sukas

1228 Ayşegül Kul

2024 Deniz Feyiz 

5998 İrfan Büyük 

9393 Ramazan Güney 

7936 Mustafa Koto

4955 Hasan Türüt 

6298 Katibe Baloğlu

390 Ali Delibalta 

9182 Özgür Manda 

8655 Nurcan Delihasan 

4386 Gülsüm Okumuş 

2679 Emine Nazıroğlu

2495 Emine Alpay

3006 Erdem Beşiktepe

1995 Davut Baycan

276 Ahmet Özatar

1341 Ayşenur Kasırga

4011 Funda Akçay

ENGELLİ TEMİZLİK İSİM LİSTESİ ASIL

400 Selma Birinci

232 İzzet Eren Kuyumcu

78 Bülent Kaya

67 Bayram Ali Pala

81 Celal Yılancı

41 Ali Kolcuoğlu

45 Ali Kemal Koliva

249 Kerim Bozkurt

96 Dursun Yaşar Tunç

38 Alaettin Enes Koyuncu

417 Sevgi Öztürk

66 Bayram Kanbur 

180 Halit Öztürk

483 Yavuz Kaspar 

461 Ümit Çakmak

46 Ali Rıza Çolak 

496 Zeki Yazar 

488 Yunus Emre Ökten

74 Burak Kök 

396 Selçuk Demircan 

274 Mehmet Salih Çakmakçı 

14 Abdulaziz Memişoğlu 

79 Bünyamin Erdoğan 

196 Hatice Fırtına

ENGELLİ TEMİZLİK YEDEK LİSTESİ

104 Elif Çakmakçı  

499 Zeynep Yalaz

17 Abdurrahman Sarıçerçi

422 Sezer Taş

80 Bünyamin Mataracı

18 Abdurrahman Uzun

276 Mehtap Çelebi

103 Egemen Telci 

345 Nurcan Zaralioğlu

63 Barış Temur

315 Murat Karadağ 

50 Arzu Budak

85 Ceyda Nur Karali 

65 Bayram Akyıldız

122 Emel Kazdal 

457 Uğur Uzun 

320 Murat Ürkmezer

436 Şükran Yağcı 

255 Kürşat Karslıoğlu

94 Doğukan Erşahin

83 Cemal Kulaksız

216 İdris Yılmaz

86 Cihan Kopuz

24 Ahmet Kabiloğlu

TEMİZLİK ESKİ HÜKÜMLÜ VE TERÖRLE MÜCADELEDE YARALANAN İSİM LİSTESİ ASIL 

3 Ali Karabulut

83 Osman Koyun

99 Soner Aydın

1 Ahmet Ali Çelik

16 Cengiz Karaarslan

84 Osman Saat

11 Bilgin Ermiş

37 Hasan Tahsin Önder 

TEMİZLİK ESKİ HÜKÜMLÜ VE TERÖRLE MÜCADELEDE YARALANAN İSİM LİSTESİ YEDEK

110 Tuncay Kibar

24 Erdoğan Mercan

120 Yusuf Gerz 

10 Bekir Emre Toprak 

93 Sadık Karaca 

75 Mustafa Çelik 

4 Ali İhsan Şık

33 Hakan Şafak

GARSON SERVİS ELEMANI ASIL

71 Gülşah Sokur 

45 Emre Kahveci

77 Hasan Beykoz

41 Emine Demirci

36 Dursun Ali Köse

21 Bayram Mavzer

98 Mehmet Aksoy

81 Hasan Fehmi Memişoğlu

GARSON SERVİS ELEMANI YEDEK LİSTE

175 Tarık Uzun

85 İlayda Büyük

53 Fatih Abanoz

55 Fatih Aktaş

26 Boğaçhan Sepetçi

183 Yasemin Akgemik

24 Betül Kalın

28 Burak Seymenoğlu

MAKİNE TEKNİKERİ ASIL LİSTE

72 Mehmet Akif İsmailoğlu

23 Emrah Yaldızlı

14 Berat Çavuşoğlu

30 Erkan Sırakaya

MAKİNE TEKNİKERİ YEDEK LİSTE

39 Göksal Koç 

59 Kadir Karali 

85 Muharrem Haberal

42 Hakan Kahya

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ASIL LİSTE 

313 Levent Çolak

381 Muhammet Kork

449 Nedim Yüksek

125 Dursun Ali Yılmaz

27 Ahmet Uzun 

493 Özkan Çelik 

456 Nuran İslamoğlu

90 Burçin İşyar

489 Özkan Yener

348 Melahat Şahinbaş

102 Cemil Büyük

129 Ekrem Birinci

92 Bülent Marangoz

35 Ali Yılmaz

596 Tuğba Albayrak

303 Kadriye Marangoz

603 Turgay Akgenç

232 Hamdi Yaldızlı

79 Bedrettin Başar

72 Bahadır Koçali

305 Kenan Uzun

99 Celal Yılmaz

344 Mehmet Yavuz Türkyılmaz

6 Abdullah Yardımcı

GÜVENLİK GÖREVLİSİ YEDEK LİSTE

22 Ahmet Ketenci

186 Fatih Yavaşi

28 Ahmet Uzun

634 Yasin Kar

93 Büşra Birkan

215 Gülay Çatan

30 Ahu Uzun

285 İrfan Dedecan

568 Sinan Sarıibrahim

668 Zeynep Uçkan

248 Hayri Çalık

19 Ahmet Buçan

297 Kadir Akyıldız

560 Sevda Küçük

69 Ayten Konakçı

16 Adil Karaman

29 Ahmet Paşa Aydın

202 Furkan Kalkavan

480 Osman Nuri Ofluoğlu

363 Mikail Yıldırım

670 Zühal Yağdıran

157 Eray Erdem

475 Orhan Şeref Genç

50 Arzu Berberoğlu

RESEPSİYON GÖREVLİSİ ASIL LİSTE

17 Aleyna Usta

92 Beyzanur Arıcı

9 Ahmet Ermiş

349 Hazal Aksungur

RESEPSİYON YEDEK LİSTE

802 Zekiye İmamoğlu

254 Fatih Yılmaz

756 Ufuk Aşçı

89 Beytullah Korkmaz 

ELEKTRİK TESİSATÇISI ASIL LİSTE

36 Cengiz Danışman

6 Ahmet Kıran

264 Talip Yılmaztürk 

163 Muhammet Çakır

5 Ahmet Keremitçi

27 Aykut Şerifoğlu

55 Emre Murat

63 Enis Görmüş

ELEKTRİK TESİSATÇISI YEDEK LİSTE

88 Furkan Nuroğlu

20 Alihan Kuk

58 Enes Kalyon

39 Cihat Civelek

3 Ahmet Bakoğlu

56 Emre Yazıcı

242 Serkan Köse

30 Barış Yıldırım

ISITMA VE SIHHİ TESİSAT ASIL LİSTE

64 Volkan Dal

24 Gürkan Çelik

27 İbrahim Yılmaz

9 Cabbar Azder

ISITMA VE SIHHİ TESİSAT YEDEK LİSTE

28 İslam Kurt

17 Ergün Alaca

7 Barış Kuk

4 Arif Öksüz

AŞÇI YARDIMCISI ASIL LİSTE 

7 Deniz Kasap

47 Zümrüt Çelik

2 Ayla Yılmaz

12 Emine Yanık

AŞÇI YARDIMCISI YEDEK LİSTE

34 Rasim Gündüz

1 Ahmet Ali Kantar

35 Sare Kutlu

6 Canan Günaydın

AŞÇI ASIL LİSTESİ

4 Ayten Aygün

6 Burak Ağ

7 Büşra Özdemiroğlu

8 Cumali Genç 

AŞÇI YEDEK LİSTE

5 Ayten Kanbur

27 Sema Doğan

9 Davut Çatıroğlu

14 Gülsen Sütlüoğlu 

MEKANİKER PEDALLI ARAÇLAR ASIL LİSTE 

9 Muhammet Erkan

23 Tuna Esen

6 Doğan Işık

19 Ömer Kiraz

MEKANİKER PEDALLI ARAÇLAR YEDEK LİSTE

1 Adnan Yılmaz 

3 Ahmet Şenyüz

17 Osman Demir

4 Ali Osman Usta

CANKURTARAN ASIL LİSTE 

27 Murat Albaş

8 Ceyhun Çaylak

19 Fatih İslamoğlu

18 Faruk Turan 

14 Esra Hapeloğlu

9 Cihan Kopuz

13 Erhan Şimşek

17 Faik Kopuz

CANKURTARAN YEDEK LİSTE 

5 Aydın Turan 

11 Doğan Yaşar

38 Zeynep Koçal

23 Kadir Başar

4 Ahmet Varlı

3 Ahmet Kanberoğlu

30 Recep Alihan Altekin

16 Eyüp Bıyık 

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2019, 17:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Taliye öztürk
Taliye öztürk - 3 ay Önce

Fındıklı lisyesini öğrenebilirmiyim

SIRADAKİ HABER