Barış Galip Oğuz, Adaylığını ve Ekibini Açıkladı

25 Mart Pazar Günü Yapılacak Olan Ardeşen Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimi öncesi adaylığını açıklayan Barış Galip Oğuz, ekibini de tanıttı.

Barış Galip Oğuz, Adaylığını ve Ekibini Açıkladı

Pazar günü yapılacak olan seçim öncesi açıklama yapan Oğuz, yönetim ekibini de açıklayarak yeni oluşumun bölgeye ve Ardeşen'e hayırlı olmasını diledi.

Açıklamalarında projelerinden de bahseden Oğuz, Tüm üyelerimiz en az iki yaş/model araçlarını yükseltmesin sağlayacaklarını ifade ederek, "Üyelerimizin ve bölge insanımızın güveni bizim en önemli sermayemiz olacaktır. Sektörel bazlı sorunlar yakından takip edilip, yerel yönetimler, kurum kuruluşlar, odalar ve konfederasyonlar düzeyinde eş zamanlı çalışmalarla Üye’lerimizin kazançlarını maksimum düzeye çıkarmaları sağlamayı hedefliyoruz. Özellikle bölge ekonomisinin dinamosu olan Çay, Kivi, Kereste, inşaat malzemeleri, su ve her türlü nakliye işleri ilçemizdeki çok başlılığı ortadan kaldırarak, tek elden hızlı, kararlı ve üyelerimizin tam görüşünü yansıtacak kararlarda buluşturacağız. Devlet büyüklerimizle her türlü iletişimi açık tutarak, üyelerimizin ve bölgemizin menfaati olan her türlü konularda elimizi taşın altına koyup odamız üyeleri olarak kardeş dayanışması içinde çalışılacaktır. Ayrıca komşu il ve ilçedeki şoför esnaf kardeşlerimizle uyumluluk ilkesiyle hareketle nakliye ihalelerinde bölgesel hassasiyetler dikkate alınacak ve her türlü tedbirler alınacaktır. Uluslararası taşımacılığa önem verilecek ve büyük ölçekli işletmelerle sözleşmeler düzenlenerek pastanın büyütülerek her Üye’mize yeter miktarda kazanç sağlanması hedeflenecektir. Yapılacak her nakliye işi için bölge esnaflarımıza şemsiye olmayı temel ilke sayılacaktır. Fiyat dengesizliği ve fiyat rahatsızlıkların önüne geçilecektir. Taksi ve minibüs esnafımızın idari ofis ve çalışma şartları iyileştirilmesi ile ilgili acil tedbirler alınacaktır." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER