Ardeşen Tüm Kurumlar İşkur Kura İsim Listesi

Ardeşen'de TYP Kapsamında Ardeşen Özel İdare Bünyesinde 30 Kişi , Kaçkar Devlet Hastanesi Bünyesinde İstihdam Edilecek 17 Kişi, Ardeşen Belediyesi Bünyesinde İstihdam Edilecek 30 Kişi, Tunca Belediyesi Bünyesinde İstihdam Edilecek 8 Kişi Noter Kurasıyla Belirlendi.

Ardeşen Tüm Kurumlar İşkur Kura İsim Listesi

Rize’de TYP kapsamında temizlik işlerinde çalıştırılmak üzere istihdam edilecek toplam 1000 kişi için noter kura çekimi devam ediyor. Kura çekimi Cuma günü sona erecek.

Resmi sonuç olmamakla beraber 6 farklı kuruma ait noter kurasında isimleri çıkanlar şöyle:

RİZE MERKEZ İL ÖZEL İDARESİ: Esma Aydın, Nurcan Yanık, Tülay Sarıhan, Ayşegül Çanta, Eda Karaosmanoğlu, İsmet Esir, Mükerrem Uzun, Elif Kazdal, Sezai Yanık, Oktay Özgen, Muhammet Yaşar Koçal, Sevda Sivri, Melda Nur Kasap, Zehra Aycibin, Reyhan Demirci, Cemile Birol, Songül Yüksel, Gülseren Türüt, Hamide Kibar, Merve Ustaoğlu, Zeynep Kurtuluş, Hatice Semiz, Serpil Yazıcı, Selvi Gözen, Sibel Kesim, Dilek Karaman Uzun, Fatma Turan, Yıldız Nalkıran, Sunay Erce, Ebru Çakmak, İsmail Ferit Yılmaz, Emine Avcı, Atilla Arıcan, Yurdagül Balcılar, Tuğba Köse, Güner Oğur, Serpil Yücesoy Kazdal, Seher Baş, İbrahim Mengene, Taliha Akçay.

ARDEŞEN İLÇE ÖZEL İDARESİ; Aynur Kibaroğlu, Yılmaz Kamburcuoğlu, Fatma Yapıcı, Sevinur Kadıoğlu, Melahat Kübra Kumbasar, Melek Oğuz, Fatma Yeler, Aslıhan Çavuşoğlu, Fatma Ofluoğlu, Nazan Şengül, Aynur Önçırak, Fatma Gözcü, Dursun Sinanoğlu, Tuğba Aydın, Melek Özdoğan, Gülay Çavuşoğlu, İdris Kulaber, Haydar Çavuşoğlu, Sevda Serdaroğlu, Lütfiye Terzioğlu, Havva Aytemiz, Fatma Aşık, Hatice Kulaber, Aysun Akşimşek, Ali Taner, Asiye Döne, Fethiye Kuyumcu, Ziya Yazıcı, Mine Gülçil, Rüştü Moral

FINDIKLI İLÇE ÖZEL İDARESİ: Saniye Karakoç, Ercan Şemşek, Sevgi Şimşek, Nafiye Serdaroğlu Uzuner, Ülfet Yaşıyan, Çiğdem Ozan, Tuğba Ermiş, Fatma Yıldırım, Müjde Kurt, Lia Atay, Ali Ay, Seher Moral, Mustafa Kemal Gökay, Emine Kır, Ayça Alişan, Ayten Terzioğlu, Canan Kaba, Fatma Özdoğan.

FINDIKLI BELEDİYESİ KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİ: Leyla Güzel, Makbule Yılmaz, Asım Töngel, Şehni Dönmez, Fatma Esentütk, Emine Taşçı, Önder Pehlivan, Osman Arslan, Serkan Iğdır, Şerife Özgür, Ahmet Toprak, Ömer Efiloğlu, Fatma Aykut, Melek Öztürk, Ahmet Akınç, Gamze Zengin, İlknur Taşçı, Ayşe Çetin, Aynur Albayrak, Günay Ağaç.

ARDEŞEN BELEDİYESİ: Cemile Sinan, Soner Kutanis, Fatma Ergün, Emre Akmermer, Ayşe Birben, Aynur Yazıcı, Nazan Beyazal, Yusuf Sarı, Ercan Sevinç, Saadet Gökburun, Engin Aslıyüksek, Mahmut Açıkmeşe, Mümine Gözüaçık, Zeynep Uçkan, Sündüz Yılmaz, Raife Topçu, Rıfkı Özel, Suzan Kesimal, Yelda Erener, Şenay Kahya, Selma Buçan, Cengiz İpek, Nesibe Kibaroğlu, Serap Bağcı, Mustafa Özyanık, Hanife Kepenek, Ramiz Altıparmak, Sefiye çakır, Miray Nur Kaba, Rukiye Birben.

İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ: Zeynep Yanık, Fatma Aygün Tezcan, Güliz Gündüz, Fazile Yılmaz, Ayşe Er, Sibel Çolak, Emine Çolak, Fatma Yazıcı, Tuğba çakır, Saime Demirci, Sevgi Temizkan, Zuhal Karaosman, Elif Yılmaz, Umre Seymenoğlu, Havva Karakoç, Hasibe Uzun, İlyas Hop, Hatice Saruhan, Saade Karaosman, Elmas Kuk.

TUNCA BELEDİYESİ: Sadık Yılmaz, Sait Kumbasar, Havva Aytemiz, Nazım Aytemiz, Asiye Selamet, Tülay Topçu, Ayşe Büyüksofu, Ahmet Büyüksofu.

ÇAMLIHEMŞİN BELEDİYESİ; Sabit Akatın, Günay Yıldız, Ebru Kızmış, Seher Kaçmaz, Sevim Kosanoğlu, Çiğdem Karagöz, Fatma Teksoy, Emine Karagöz, Fatma Kıran, Safiye Kalay, Betül Babuç, Abdülkadir Bakır, Fatma Demirkıran, Sami Kesici, Davut Durmuş,

ÇAMLIHEMŞİN İLÇE ÖZEL İDARE; Havva Baylar, Sonnur Kus, Hakkı Serin, Fatma Baylar, Sevgi Kus, Fatma Çorbacı, Zahide Kambur, Miktat Demirci, Fatma Kalay, Fatma Kahraman

GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ: Havva Uzun, Kezban Erbaş, Emine Kurk, Büşra Öksüz, Reyhan Öksüz, Nimet Taşpınar, Şaziye Oflu, Elif Öksüz, Hatice Şişman, Burak Albayrak, Hamdiye Kopuz, Nevin Çelik.

GÜNEYSU GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ: Emine Sancaktutan, Emine Torpil, Zehra Orhan, Hatice Erdoğan.

DEREPAZARI GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ: Nebahat Akgün, Metin Akgün

KALKANDERE GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ: Nuriye Çolak

ÇAYELİ GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ: Yasemin Sadıkoğlu, Sevgi Hür, Meryem Sarı, İlknur Kaplan

PAZAR GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ: Fatma Kayıkçı, Sultan Salep, Bahattin Tonyalı, Cumali Aslankaya, Hanife Payal

ARDEŞEN GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ: Naci Günay, Sebaat Kurtoğlu, Alim Karakaya, Aynur İnci

FINDIKLI GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ: Ayşe Albayrak, Naciye Done, Demet Şengül.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 18:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nejdet
Nejdet - 3 ay Önce

İŞKUR ve. Akp ailesi hayırlı işler. Kimse. yemedi bu kurayı. 100 de. 99 bayan ismi. Torpili kimse tanımasın. Hesabı.

SIRADAKİ HABER