Ardeşen TSO Başkanı Adayı İsmail Kuyumcu, Listesini Açıkladı

2 Nisan Pazartesi Günü Yapılacak Olan Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı İsmail Kuyumcu Düzenlediği Basın Toplantısıyla Listesini Açıkladı.

Ardeşen TSO Başkanı Adayı İsmail Kuyumcu, Listesini Açıkladı

Geçtiğimiz Hafta Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı İçin Adaylığını Açıklayan Kaçkarlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu, Bugün Düzenlediği İkinci Basın Toplantısıyla Meslek Komitesi Asıl Ve Yedek Üyeler Aday Listesini Kamuoyuna Açıkladı.

Ardeşen Merlan Et ve Balık Restoran'ında Düzenlenen Toplantı da Gazetecilere Açıklama Yapan Kuyumcu, 'Herşey Güzel Ardeşen'imiz İçin' sloganı ile yola çıktıklarını ifade ederek; Bu yolda bize eşlik edecek olan yol arkadaşlarımızı bugün itibariyle belirlemiş bulunmaktayız. Çıktığımız bu yolda siz saygı değer meclis üyesi adaylarımızın gücü ve katkısıyla secim gününe yaklaşmış bulunuyoruz. Bu yolda vermiş olduğunuz ve vereceğiniz tüm desteklerden ötürü şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. Çıkış noktamız Ardeşen’imizin ticaretine nasıl daha iyi bir katkı sağlayabiliriz şeklinde olup üyelerimizin bizleri bu göreve layık görmeleri halinde, mesaimizi bu eksene yoğunlaştıracağız. Bu bir takım oyunu olup ben kendimi bu konuda çok şanslı hissediyorum. Çünkü sizler gibi ticarette tecrübeli, Sektörün inceliklerini bilen ve bu tecrübelerini üyelerimize ve odamıza aktarabilecek bir kadroya sahibiz. İşte bu kadronun gücü ile hedeflerimize ulaşacağız." dedi.

Kuyumcu seçim çalışması hakkında ise “Ağustos 2017 itibariyle gerek meclis üyesi arkadaşlarımız ile gerek oda mensuplarımız ile yaptığımız istişarelerde adaylığımız olumlu görülmüş ve destek bulmuştur. Bizde oda mensuplarımızın fikirlerini, değerli görüşlerini almak suretiyle değerlendirmelerimizi yaptık ve sizlerinde desteği ile 14.03.2018 tarihinde resmi adaylık açıklamamızı yapmış bulunmaktayız “ dedi.

Kuyumcu seçimdeki durumu ile ilgili de “Şuanda gelinen nokta olarak oda üyelerimizin % 95 lik kısmı ile irtibata geçilmiş ve ziyarette bulunulmuştur. Meslek gruplarındaki aday kardeşlerimiz ve ağabeylerimizin yardımı ile tüm üyelerimize çıktığımız bu yolun destekçisi olmaları için ziyaretlerimiz devam edecektir”.

Ardeşen TSO Başkan Adayı  İsmail Kuyumcu Seçim kuralları, seçim yeri, yetki, oy pusulası ve tekrar üyelerle görüşme ile ilgili, “Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri 02.04.2018 Pazartesi günü sabah 08.00 ile akşam 17.00 arasında Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezi binasında yapılacaktır. Seçim pusula rengimiz mavi tonunda olup meslek gruplarındaki aday kardeşlerimiz ve ağabeylerimizin desteği ile seçmenlerimize ulaştırılmaya çalışılmaktadır. Şahıs işletmelerimiz kimlikleri ile beraber oy kullanabilecek iken, tüzel kişiliğe haiz şirketler, kooperatifler  ise yine meslek gruplarındaki adaylarımızın bizzat ulaştırmaya çalıştıkları yetki belgesi vasıtası ile ticaret odasından yetki alınarak oy kullanılabilecektir. Bu konuda meslek grubu adaylarımızdan destek beklediğimi ifade etmek istiyor ve kendilerine bir daha teşekkürlerimi sunuyorum”.

Kuyumcu son olarak “Ticaret odası mevzuatı gereği tüm konularda üyelerimize destek olunacağı gibi seçimleri kazandığımız takdirde tahsis edeceğimiz bir arazi üzerinde müstakil bir 'ARDEŞEN TİCARET ve SANAYİ ODASI BİNASI' yapımı konusu gündemimizde olup uygulamaya geçeceğiz” dedi.

Kuyumcu Son Olarak Meslek Komitesi Asıl Ve Yedek Üyeler Aday Listesini Açıkladı.

MESLEK KOMİTESİ ASIL VE YEDEK ÜYELER ADAY LİSTESİ

1.MESLEK GRUBU

KARACA ÇAY SANAYİ AŞ (RIFKI KARACA)

KARABAL ÇAY SANAYİ İNŞAAT İNŞAAT LTD ŞTİ (HARUN KARABAL)

ERGİN ÇAY – MUHAMMET ERĞİN

SEÇKİN İNŞAAT – ALİ YENİÇIRAK

LAZİKA GIDA SANAYİ TURİZM LTD ŞTİ- ÖNDER SARALOĞLU

2.MESLEK GRUBU

KAÇKARLAR İNŞAAT LTD ŞTİ – İSMAİL KUYUMCU

BELDE TİCARET İNŞAAT LTD ŞTİ- MUHAMMET MUSTAFA HACISÜLEYMANOĞLU

ÇAĞALTAYLAR İNŞAAT TURİZM LTD ŞTİ- TANER ÇAĞATAY

UĞURLU İNŞAAT LTD ŞTİ – ALİ KEMAL YAZICI

BORFA İNŞAAT LTD ŞTİ-ÖMER BAŞURAL

ŞİFA ÇAY SANAYİ VE PAZ.LTD ŞTİ-MUHAMMET BUÇAN

ARKENT MÜHENDİSLİK-MUHAMMET NAVDAR

3.MESLEK GRUBU

ATASEVEN GIDA LTD ŞTİ – HALİL ATASEVEN

ARMAR ALIŞVERİŞ MERKEZİ – MUZAFFER ÖZBEN

GÜRSOY AVM – MECİT GÜRSOY

LOLOĞLU BALIKÇILIK LTD ŞTİ – İMDAT LOLOĞLU

4.MESLEK GRUBU

S.S. RİZE ARDEŞEN MİNİBÜSÇÜLER KOOPERATİFİ – İBRAHİM MEMOĞLU

EZMOCE TURİZM-SEDAT YAZICI

ARDEŞEN BÖLGE OTOMOTİV LTD ŞTİ – SAMİ YEREBAKAN

SÜRAT KARGO – AHMET KAHVECİ

ŞAMATA TUR VE SERVİS TAŞIMACILIĞI – HÜSEYİN KALAY

5.MESLEK GRUBU

MORAL DEMİR SANAYİ LTD ŞTİ – ŞENOL MORAL

BEKTAŞOĞLU KONFEKSİYON LTD ŞTİ – ALİ TEKTAŞ

BALCAN İNŞAAT – MUSTAFA BALCAN

KAVASOĞLU TİCARET – ŞÜKRAN KAVASOĞLU

TEK-YER TUHAFİYE – HATİCE YEREBAKAN

6.MESLEK GRUBU

CEMAK YAPI TAAHÜT LTD ŞTİ – CEMAL CAHİT AKBENİZ (AYDERSU)

OT-FA PROJE İNŞAAT LTD ŞTİ- ERDAL SARAL

MAÇAHEL TURİZM SEYAHAT LTD ŞTİ – SERDAR GALİPOĞLU

ÇAĞDAŞ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD ŞTİ – HASAN BADOĞLU

HALK-GIDA YEMEK SAN LTD ŞTİ – OSMAN BEDRİ KUYUMCU

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2018, 14:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER