Ardeşen'de Hürriyet ve Kordon Caddesine yapılacak projeye söz alındı

Ardeşen Belediye Başkanı Kahya Gelecek seçimler için değil Gelecek nesiller için bu proje hayata geçmeli diyerek, Cumhuriyet, Hürriyet ve Kordon Caddesi etrafında bulunan binalarla ilgili hazırladığı projeyi Çevre ve Şehircilik Bakanlı Murat Kurum’a sunarak onay aldı.

Ardeşen'de Hürriyet ve Kordon Caddesine yapılacak projeye söz alındı

Ardeşen Belediye Başkanı KahyaGelecek seçimler için değil Gelecek nesiller için bu proje hayata geçmeli diyerek, Cumhuriyet, Hürriyet ve Kordon Caddesi etrafında bulunan yıkık ve harabe görünümdeki olan tüm binalarla ilgili hazırladığı projeyi Çevre ve Şehircilik Bakanlı Murat Kurum’a sunarak onay aldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlı Murat Kurum’un Rize ziyaretinde Ardeşen için düşünülenÇevre Dostu Sokak Projesini sunan Belediye Başkanı Avni KahyaCumhuriyet, Hürriyet ve Kordon Caddesi etrafında bulunan binaların diş cephe giydirilmesi için Bakan Kurum’da söz aldı.

Yıllardır Ardeşen için kanayan bir yara şeklinde olan binaların dış cepheleri onaydan geçen bu proje sayesinde yeni bir görünüme bürünecek. Başkan Kahya seçim vaatleri içinde de olan Çevre Dostu Sokak Projesi için önemli bir adımın atıldığının da altını çizerken projenin tamamlanmasıyla birlikte İlçenin çehresinin değişeceğinin altını çizdi.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni KahyaÇevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylanan proje ile ilgili şunalrı kaydetti; "Gelecek seçimler için değil Gelecek nesiller için" Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza sunduğumuz Çevre Dostu Sokak Projemiz onaylandı. Cumhuriyet, Hürriyet ve Kordon Caddesi etrafında bulunan binalarımızın diş cephe giydirilmesi yapılacak. Şimdiden ilçemize hayırlı olsun.

Her Şey ortak sevdamız ARDEŞEN için.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2020, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER