AK Neferler Danışma Yemeği’nde bir araya geldi

2004-2012 Yıllarında AK Parti Ardeşen İlçe Teşkilatı Gençlik Kollarında görev alan Yönetim Kurulu tarafından, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçim öncesi düzenlediği kaynaşma ve danışma yemeği’nde birlik ve beraberlik mesajı verildi.

AK Neferler Danışma Yemeği’nde bir araya geldi

Düzenlenen toplantıya, Ak Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, Belediye Başkanvekili Mahmut Özyanık, Belediye Başkan Adayı Avni Kahya, İl Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kutanoğlu ve 2002 yılından günümüze Ak Parti'nin kuruluşuna zemin oluşturmuş, geleneksel siyasi çizgisinde yetişmiş ve kuruluşundan itibaren Ak Parti’nin çeşitli kademelerinde görev almış teşkilat mensubu dava neferleri katıldı.
Ardeşen AK Parti Belediye Başkan Adayı Avni Kahya; “Bu bir bayrak yarışı,2002 de Mümtaz Sinan Başkanım, Sonra Hakan başkanım, bizde bu bayrağı Hakan Başkanımdan devralmak, onların yaptığı güzel işleri bir adım daha ileri taşımak, çıtayı daha yukarı taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Böylesine bir organizasyonu düşünen 2004-2012 Gençlik Kolları Başkanımız Cemal Ayvaz kardeşim böyle bir organizasyonu yaptığınız için seni ve ekibini kutluyorum. Maşallah organizasyon yapınca böyle yapılır.

AK Neferler Danışma Yemeği’nde bir araya geldi

AK Neferler Danışma Yemeği’nde bir araya geldi
Değerli arkadaşlarım hislerimi anlatmak zor, en güzel sözü siz bu programa katılarak söylediniz. Böyle bir organizasyonu yapmak ancak Ardeşen’e özgü bir harekettir. Bize görev verildiği zaman makamın keyfini sürme derdinde değiliz.Biz hemşehrilerimize hizmet etmek, hadim-i millet olmak için yola çıktık; bu konuda zerre şüpheniz olmasın.
Abdurahım Karakoç şiirinde;
 Beden ölür, çürür, cana bakın siz.
Kim kiminle yürür, ona bakın siz.
Bırakın dönsün dönme dolaplar,
Haktan, hakikatten yana bakın siz.
Biz Tayyip Erdoğan’la birlikte yürüyoruz, yürümeye de devam edeceğiz inşallah.
Bu gece bu ortamda sizlerle olmanın heyecanını ve coşkusunu paylaşmamı bağışlayın; ve inşallah sizlerden aldığımız bu samimiyet ve coşkunun semeresi de zaferimiz olacaktır.. Rabbim bizleri mahcup olanlardan eylemesin...

AK Neferler Danışma Yemeği’nde bir araya geldi

Belediye Başkanı Hakan Gültekin il dışında olmasından dolayı yazılı mesaj gönderdi.
Gültekin mesajında ‘’Dava Kardeşlerim, Yol Arkadaşlarım, Bu güzel birlikteliğe iştirak eden İl ve İlçe Teşkilatı mensuplarımı, Kadın ve Gençlik Kollarımız, Belediye Başkan Adayımız Avni Kahya ve Tüm gönüldaşlarimizi yüce Allahın selamı ile selamlıyorum.2002 yılında partimizin Ardeşen ilçe teşkilatının kurulmasında emeği olan yol arkadaşlarım, Ankara ve Samsun programlarım olması hasebiyle aranızda bulunamamanın üzüntüsünü çok derinden hissettiğimi ifade etmek isterim. Bundan mütevellit yapılan toplantıda çıkacak güzel sonuçların öncelikle ülkemize, Bölgemiz ve Rize’mize hayırlara vesile olmasını cenabu Allahtan niyaz ederim. Yolumuz açık gazamız mübarek, Allah yar ve yardımcımız olsun’’ dedi..

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER