Afrin İçin Direksyon Başına Geçtiler.

Ardeşen 21 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi’nden Afrin’e Anlamlı Destek

Afrin İçin Direksyon Başına Geçtiler.

Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Operasyonu’na Rize’nin Ardeşen ilçesinden anlamlı destek geldi.

Ardeşen 21 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanlığı 2 günlük hasılatını Afrin’deki kahraman Mehmetçiklerimize bağışlayacak.

Konuyla ilgili açıklamayı Ardeşen 21 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı İbrahim Memoğlu yaptı.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Avni Kahya, Ardeşen Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Naci Haşimoğlu’nu kooperatif binasında ağırlayan Memoğlu, ziyaret sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Kooperatif bünyesinde bulunan ve hem şehir için hem de Rize’ye yolcu taşımacılığı yapan 58 aracın 2 günlük hasılatını Afrin’de vatanın savunması canı pahasına mücadele eden kahraman Mehmetçiklere göndermeye düşündüklerini belirten Ardeşen 21 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı İbrahim Memoğlu “Bizim bu yaptığımız belki maddi olarak çok büyük bir miktar anlamına gelmiyor; ancak maneviyat açısında gönüllerimize hitap edecek bir davranış olarak görüyoruz. Bizler burada sıcak ortamlarda bulunurken, kahraman Mehmetçiklerimiz orada vatanını savunmak için canı pahasına mücadele veriyor. Bu mücadeleye dualarımızla gönül desteğini her zaman veriyoruz. Şimdi ise 2 günlük hasılatımızı Afrin’deki Mehmetçiklerimize göndermeye düşündük. Buna destek veren şoför esnafı kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Vatanın bekası mücadelesinde Şehit olanlara ALLAH’tan rahmet gazilerimize acil şifalar diliyorum.” Dedi.

Ardeşen 21 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi’nin bu davranışına destek vermek için kooperatif hizmet binasına giden Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ve AK Parti Ardeşen “Bugün Ardeşen’de bir güzelliği yaşıyoruz. Ardeşen’de kooperatifimizin yaptığı bu davranış Rize’de ve Türkiye’de öncü olacaktır. Mesela para değildir, mesele gönül birlikteliğidir. Biz bunu hep birlikte yapıyoruz. Bu milletin nasıl şaha kalktığını gösterdik. Cumhurbaşkanı’mızın dediği gibi inşallah kısa zamanda Afrin sonrasında Münbiç ve Kandil temizlenecek. Bizimle kim uğraştıysa bedelini ödeyecek. Vatan mücadelesinde Şehit olan kahramanlarımıza ALLAH’tan rahmet gazilerimize acil şifalar diliyoruz.” İfadelerini kullandılar.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 13:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER