Adem BATUMOĞLU Işıklı Mahalleleri Muhtar Adayı

Bilindiği gibi önümüzdeki Mart ayının sonunda mahalli idareler seçimleri var. Birçok kişi muhtar adayı olmak istiyor ve b manada Köy ve Mahalle muhtarlıkları ile ihtiyar heyeti/meclisi seçimlerine ilişkin adaylık tanıtımlarına aylar öncesinden başladı. Bu anlamda Rize'nin Ardeşen İlçesinde de Köy ve Mahalleler için adaylar birer ikişer kendilerini tanıtarak yapacakları hizmetlerle ilgili de durularda bulunuyor.

Adem BATUMOĞLU Işıklı Mahalleleri Muhtar Adayı

Değerli büyüklerim çıkmış olduğumuz hizmet yolunda,Öncelikle tüm aday kardeşlerime başarılar diliyorum.Bizlerde bir ekip olarak (aza kardeş abilerimle)Mahallelerimizin sorunlarını  çözmek ve farklı hizmetleri üretmek noktasında iddialıyız.Yapacağımız hizmetlerden en önemlisi su sorunu çözüp her eve tertemiz ve kesintisiz su hizmeti sağlamak  ikincisi sorunlu olan yollarımızın sorunları çözmek üçüncüsü her mahallelerimize çocuklar için ortak alanlarımız olan çay alımyerlerinde oyun alanı oluşturmak dördüncüsü mahallelerimizde köy odaları yapıp her mahallede toplantı yapabilme imkanları sağlama vs hizmetlerimiz olacaktır.Genç olmak bize dezavantaj değil sizlerde takdir ederseniz mahallelerimize hizmet etmekten siz büyüklerimi mahcup etmeyeceğim.Tum bunlari amaçlarken önceliğimiz istişareye dayali edep ve
Saygı çerçevesinde bir yönetim hep baraber sergilenmek en büyük idealimdir.Bu donanıma kendimizi hazır görmekteyiz. Hizmet alma noktasinda kendim olarak yetkililerle iyi bir iletişim içinde olmanın zorluğunu yaşamama noktasinda güvenim tamdır.Bizler şimdiden tüm aday abi ve kardeşlerime başarılar diler saygılar sunarım.sloganimiz hoş görü MUHABBET hep baraber inşallah.
                             Işıklı mahalleleri muhtar adayı
                                       AdemBATUMOĞLU

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 18:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Miktat Bozkan-Eksper
Miktat Bozkan-Eksper - 3 ay Önce

Mesai Arkadaşım Adem beyin en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum.Hayırlısı ile kazanmasını diliyorum.

SIRADAKİ HABER