CHP Ardeşen Kongresi öncesi İbrahim Yerebakan adaylığını açıkladı

CHP Ardeşen 37. Olağan Kongresi öncesi İbrahim Yerebakan ilçe başkanlığına adaylığını açıkladı.

CHP Ardeşen Kongresi öncesi İbrahim Yerebakan adaylığını açıkladı

CHP Ardeşen 37. Olağan Kongresi öncesi İbrahim Yerebakan ilçe başkanlığına adaylığını açıkladı.

CHP Ardeşen İlçe Teşkilatında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Yerebakan, 19 Ocak Pazar günü yapılacak olan CHP Ardeşen ilçe kongresi öncesinde ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

"KİMSE BENİ ZORLA ADAY YAPMADI, KENDİ İSTEĞİMLE ADAY OLDUM"

Kendisini zorla kimsenin aday yapmadığını ve kendi isteği ile aday olduğunu söyleyen İbrahim Yerebakan, açıklamasında “Açıklamayı yapmadan önce CHP yönetimini bilgilendirdik. CHP’de emek vererek eşim ile birlikte çalışmak istiyoruz. Ardeşen’de hiç öğretmenlik yapmadım. Öğretmen emeklisiyim. Eğer bu fırsatı bana verirseniz eşimle birlikte omuz omuza Ardeşen’e hizmet vermek isteriz. Memur olmam nedeniyle partide fazla görev alamadım. Emekli olduktan sonra partiye kayıt oldum ve 8 yıldır partiliyim. Partinin her aşamasında çalıştım.” Dedi.

"İNSANLARA DOKUNMADAN ARDEŞEN'DE SİYASET YAPMAK ZOR"

Ardeşen’de el ele vererek Ardeşenli’lerin gönlüne girmek istediğini vurgulayan Yerebakan “İnsanlara dokunmak istiyoruz. Dokunmadan Ardeşen’de siyaset yapmak zor. Partimizin vefa borcu olan insanları bulacağız. Partimizin kuruluşundan bugüne kadar yer alan tüm üyeleri bulacağız. Köy ziyaretlerimiz olacak. Esnaf ziyaretlerimiz olacak. Fikirlerimizi projelerimizle birleştirerek hareket edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

"ARDEŞEN SEVDALISIYIM, ARDEŞEN'İME HİZMET ETMEK İSTİYORUM"

Ardeşen’i çok sevdiği için emekli olduktan sonra Ardeşen’e yerleştiğini söyleyen Yerebakan “Yaptığım en iyi işlerden biri Ardeşen’e yerleşmektir. Ardeşen’e hizmet etmek için eşimle birlikte yola çıktı. Allah hayırlı etsin. Sandıktan kim çıkarsa ben partimin yanında bir nefer olarak duracağım. CHP delegelerinin ve Ardeşen’in vereceği her kararın başımın üstünde yeri vardır. Ben bir Ardeşen sevdalısıyım, Ardeşen’imize hizmet etmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat Hakumsudi
Nihat Hakumsudi - 7 ay Önce

CHP'nin hiç inandırıcı olduğuna inanmıyorum. Çünkü bizim maddi manevi İnaç ve örfü değerlerimize örtüşmüyor.

SIRADAKİ HABER